gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sterk De Graafschap wint van NAC Breda

1c814695ea4d0a993ce130cdbf2465c2.jpg

Een sterk spelend De Graafschap heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van Mike Snoei revancheerde zich daarmee van de 2-5 nederlaag tegen FC Volendam van zaterdag.

Kevin ten Dolle |

Lange tijd was het aftasten tussen de Superboeren en de gasten uit Breda. Precies op het kwartier was De Graafschap-verdediger Toine van Huizen dicht bij de openingsgoal. Na een voorzet vanaf de linkerkant kopte de centrale verdediger op NAC Breda-keeper Nick Olij. Vlak daarna was het Ted van de Pavert die na een vrije trap opeens de bal voor zijn voeten kreeg. De centrale verdediger schoof de bal echter net voorlangs de goal. NAC zette daar in de eerste helft alleen een zwakke kopbal van aanvoerder Dion Malone tegenover. Op slag van rust schoot Daryl van Mieghem de bal na een vloeiend lopende aanval op de lat. Direct daarna was het wel raak voor de ploeg van trainer Mike Snoei, toen aanvaller Mohamed Hamdaoui het eindstation was van een goede aanval van de Doetinchemmers en de 1-0 op het scorebord zette.

In de tweede helft nam De Graafschap het heft in handen en had het betere van het spel. NAC kreeg echter de eerste mogelijkheid in de tweede helft met een schot van Immers, dat uiteindelijk een makkelijke prooi was voor De Boer. Vlak daarna een kopbal van Opoku die goed gered werd door Olij. Na iets meer dan een uur ging De Graafschap-linksback Jordy Tutuarima op avontuur en schoot de bal hard in het zijnet. NAC Breda probeerde nog tot een slotoffensief te komen, maar kwam daarbij niet tot een uitgespeelde kans.

De Graafschap neemt door de overwinning op NAC afstand van de Bredanaren op de ranglijst. De ploeg van trainer Snoei vervolgt de competitie zaterdagmiddag met een uitwedstrijd tegen FC Dordrecht.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.

180dfe50-b331-4cc8-8f0e-a649148e568a.jpg

Motorrijder rijdt ree aan en komt hard ten val in Vorden

Een motorrijder is in Vorden hard ten val gekomen nadat hij een overstekende ree heeft aangereden. Het slachtoffer is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis.

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.