Ulft, Nederland
Terug

Simon Colyn maanden aan de kant bij De Graafschap

5e843aa683236e869a44b571661c74ab.jpg

Middenvelder Simon Colyn kan naar verwachting negen tot twaalf maanden niet in actie komen voor De Graafschap. De Canadese middenvelder liep een ernstige knieblessure op in de wedstrijd tegen MVV Maastricht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De 22-jarige Colyn raakte vrijdag in het begin van de wedstrijd geblesseerd, toch speelde hij nog verder. Na een klein half uur verliet hij alsnog geblesseerd het veld. De ernst van de blessure is nu duidelijk. "Uit onderzoek in het ziekenhuis blijkt nu dat hij ernstig knieletsel heeft", zo laat De Graafschap dinsdagochtend weten. "Als gevolg van de blessure zal Simon een operatie moeten ondergaan." De club verwacht dat Colyn minimaal negen maanden is uitgeschakeld.

Colyn kwam afgelopen zomer over van PSV Eindhoven en tekende een contract voor twee seizoenen in Doetinchem. De Canadees kwam dit seizoen 33 keer in actie tijdens de competitie voor De Graafschap. Daarin wist hij zeven keer te scoren, acht keer was hij de aangever. Ook speelde de middenvelder twee bekerwedstrijden en was hij een keer trefzeker in het bekertoernooi.

Lees ook

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.