gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Silvolde wint oefenduel met Concordia Wehl

a5ff9061c0ba382056925d3cddf0ed15.jpg

Sportclub Silvolde heeft donderdagavond op het eigen coronaproof ingerichte sportpark de oefenwedstrijd tegen tweedeklasser Concordia Wehl met 6-1 gewonnen. Nieuwkomer Brian Smit, vorig seizoen nog actief bij Concordia, had met vier assists een groot aandeel in de zege van de hoofdklasser.

Redactie REGIO8 |

“Het ging prima”, zegt middenvelder en uitblinker Brian Smit van Silvolde. “We hebben bij vlagen lekker gespeeld. Er zaten een paar goede aanvallen en goede goals bij, dus het ging goed.” De nieuwe trainer Steven Verheijen, die eerder bij DZC'68 en FC Trias actief was, wil dit seizoen met Silvolde gaan voor handhaving in de hoofdklasse. Hij borduurt voort op het werk van voorganger Dennis van Beukering: “Je moet nooit iets weggooien wat goed is, maar er zijn ook momenten in de wedstrijd dat je de bal wel hebt. Dat je niet kan counteren en dan moet je voetbal spelen. Daar zijn we ook mee bezig.”

Trainer Bas van Londen wil op zijn beurt met Concordia Wehl voor de bovenste plaatsen gaan in de tweede klasse. “Wij willen gewoon bovenin de middenmoot meedraaien en met een schuin oog kijken naar een periodetitel”, aldus Van Londen, die sinds deze zomer aan het roer staat in Wehl. Voormalig Concordia-speler Smit gunt zijn oude club successen: “Dat ik de jongens weer terugzie vind ik alleen maar leuk. Ik gun ze van harte dit seizoen dat ze lekker spelen, ook zonder mij.”

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.