gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Shanice doorstaat 'hel' op vliegveld Istanbul

07a738218d8f223dd9f5804a7253dec3.jpg

De vakantie van de 25-jarige Shanice Priscilla de Loos uit Doetinchem eindigde de afgelopen dagen in een ware hel op het vliegveld van Istanbul. Door een sneeuwstorm bleef haar terugvlucht naar Nederland aan de grond, waarna ze twee dagen aan haar lot werd overgelaten.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
"Het was een nachtmerrie", vertelt Shanice donderdag na haar terugkeer in de Achterhoek. Maandag hoopte ze na een kort bezoek aan familie in Turkije terug te vliegen naar Nederland, maar een sneeuwstorm gooide roet in het eten. De sneeuwval was zo hevig dat het dak van een vrachtterminal instortte. "Binnen enkele minuten was alles geannuleerd en begon de hel", aldus Shanice, die voor haar gevoel volledig aan haar lot werd overgelaten op het vliegveld. "Er brak chaos uit, iedereen was in paniek. Niemand kon meer naar huis vanwege de sneeuw, terwijl het ontzettend druk was. Ik heb achttien uur in de rij gestaan om duidelijkheid te krijgen, maar er was niemand die antwoord gaf of wilde helpen. Het was verschrikkelijk."

Samen met honderden andere reizigers besloot ze maandagnacht een plek op het vliegveld te zoeken om te slapen. "Niemand kreeg een dekentje of wat dan ook, ook oudere mensen en kinderen niet", verzucht Shanice. "Ik heb met mijn jas een kussentje gemaakt en ben tegen mijn tas aan gaan liggen. Ik lag ook nog naast iemand die aan het snurken was...het was echt erg. Mijn hele lijf doet daar nu nog steeds pijn van. Er werd ook geen eten geregeld, dat moest je zelf kopen terwijl er gigantische rijen stonden. Mensen werden heel agressief naar elkaar toe."

Hotel met schimmel
Dinsdag lukte het Shanice weer niet om een vlucht te vinden. Ze besloot niet langer op het vliegveld te wachten en naar een hotel te gaan. Ook dat bracht geen ontspanning voor de Doetinchemse: "Daar zaten kakkerlakken en bedwantsen en er was schimmel, maar ik heb in ieder geval in een bed kunnen slapen." Woensdag ging ze terug naar Istanbul Airport, waar ze na lang wachten een ticket bemachtigde. "Na weer twee uur vertraging lukte het om op te stijgen", zegt Shanice, die vol opluchting was toen haar vliegtuig landde op Schiphol. "De tranen stonden in mijn ogen, ik was nog nooit zo blij om terug te zijn in Nederland."

'Totaal niet netjes behandeld'
Een dag na haar terugkeer zit ze nog altijd vol frustratie, met name richting de vliegtuigmaatschappij Turkish Airlines. "Ik ben totaal niet netjes behandeld. Achteraf hoorde ik dat we recht hadden op een transfer en een hotel, maar daar heb ik niks van gezien. Ik ga zeker stappen ondernemen om te kijken of ik het geld terug kan krijgen." Ondanks de nachtmerrie, is de reislust van de Doetinchemse niet verpest: "Het was een hele nare ervaring en de ergste vakantie die ik ooit heb gehad, maar ik wil wel weer reizen. Alleen is het voorlopig even geen Turkije voor mij."

Foto: Shanice Priscilla de Loos/REGIO8

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.