Ulft, Netherlands

Scooterrijder valt op rotonde in Dinxperlo

Een scooterrijder is donderdag gewond geraakt bij een valpartij op een rotonde in Dinxperlo. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis.
Serena Speet | 11 maart 2022 13:40 | Aangepast op 11 maart 2022 13:40
Het ongeval gebeurde iets na 17.00 uur op de rotonde tussen de Terborgseweg en de Beggelderdijk. De scooterrijder ging door onbekende oorzaak onderuit en kwam daarbij hard ten val. Omstanders hebben direct eerste hulp geboden in afwachting van de hulpdiensten.

De scooterrijder is vervolgens door ambulancepersoneel gecontroleerd en met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Het overige verkeer ondervond behoorlijke hinder van het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Ongeval|

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

Anderhalf jaar na dodelijk ongeval Slingerparallel wordt scholier David uit anonimiteit gehaald

Anderhalf jaar na het dodelijke ongeval op de Slingerparallel bij Etten wordt de naam van de scholie...

Kop-staartbotsing op de Slingerparallel bij Etten

Op de Slingerparallel (N317) met de Oude IJsselweg heeft woensdagochtend een kop-staartbotsing plaat...

Fietser rijdt tegen bestelbus aan in Gaanderen

Een fietser is donderdagmiddag tegen een bestelbus aangereden in Gaanderen. De bestuurder van de twe...

Bestuurster rijdt tegen boom in Eibergen

Een automobiliste is vrijdagmiddag tegen een boom gebotst in Eibergen. Ze raakte daarbij niet gewond...

Vier voertuigen betrokken bij aanrijding op N18

Twee automobilisten en twee vrachtwagenchauffeurs raakten donderdagochtend betrokken bij een aanrijd...

Bestuurder slaat op de vlucht en eindigt in struiken in Doetinchem

Een automobilist (23) is in de nacht van donderdag op vrijdag van de weg geraakt op de A18 in Doetin...