Ulft, Netherlands

Scooterrijder gewond na valpartij bij Varsseveld

Een 23-jarige man uit Winterswijk is donderdagochtend gewond geraakt nadat hij met zijn scooter met blauw kenteken onderuit ging in het buitengebied van Varsseveld. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 6 oktober 2022 12:00 | Aangepast op 6 oktober 2022 12:00
Het ongeval gebeurde rond 09.15 uur op de Aaltenseweg, ter hoogte van een tankstation. De scooterrijder werd naar eigen zeggen afgeleid en kwam daardoor in de berm terecht. Hij ging hard onderuit en liep daarbij een hoofdwond op. Ondanks de verwonding, hoefde hij niet mee naar het ziekenhuis.

De Winterswijker is even later opgehaald door zijn moeder. De bestuurder was onderweg naar een scooterzaak in Doetinchem waar zijn scooter in onderhoud zou gaan.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Varsseveld|

Lees ook

Met Oktoberfest in paardenbak Radstake komt langgekoesterde wens uit

De Achterhoekse Oktoberfesten bij de Radstake zijn in de jaren een waar begrip geworden. Tijdens de ...

Verkeerslichten N18 bij de Radstake maken plaats voor viaduct

De verkeerssituatie in en rondom Varsseveld gaat flink op de schop. Eén van de belangrijkste doelen ...

Volksfeest in Varsseveld, of evenement?

COLUMN/Een optocht met corsowagens op donderdagavond. Een voor het verkeer afgesloten feestplein(tje...

Optocht hoogtepunt Varssevelds Volksfeest: ‘Dit is onze versie van carnaval’

Varsseveld, het Protestante bolwerk binnen de Oude IJsselstreek, viert geen carnaval. Ook kermis, zo...

Einde aan hittegolf in zicht, maar volgens Gerrit blijft het zomers

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

De Drankelingen vieren jubileum bij optocht Varsseveld

De Varsseveldse Volksfeesten staan op het punt van beginnen. Een belangrijk onderdeel van die festiv...