gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Scooterrijder aangereden door busje nabij Zieuwent

807049813505b3afb22ca0505b5eb5ca

Een scooterrijder is maandagmiddag aangereden nabij een garagebedrijf in Zieuwent. Ondanks de impact hoefde de man niet mee naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde rond 14.15 uur op de Zieuwentseweg. Een automobilist wilde het terrein van een garagebedrijf afrijden, maar zag daarbij de scooterrijder van rechts over het hoofd met de aanrijding tot gevolg. De scooterrijder vloog over de motorkap heen en kwam aan de andere kant van de auto op het fietspad terecht.

De bestuurder van de tweewieler is nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde ondanks de klap niet mee naar het ziekenhuis. De scooter is tijdelijk bij de garage opgeslagen en later opgehaald. De automobilist kon zijn weg na het ongeval vervolgen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

|

Lees ook

GerritVossers6710

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een onstuimig herfstweekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Dit weekend staat er een onstuimig herfstweekend voor de deur.

regen10

Code geel in de Achterhoek vanwege storm Austen

Vanwege storm Austen geldt vrijdagavond in de Achterhoek en andere delen van Nederland code geel. Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten. De regio lijkt de rest van het weekend gespaard te worden.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 10.45.13

Brand in dak van aanbouw woning in Silvolde snel geblust

In het dak van een aanbouw van een woning aan de Ulftseweg in Silvolde is vrijdagochtend brand uitgebroken. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.

PAASVUUR

Pasen valt acht dagen eerder, deadline voor Achterhoekse paasvuren twee maanden

Hoewel Pasen maar acht dagen eerder valt dan vorig jaar, moeten organisatoren hun paasvuren al twee maanden eerder dan vorig jaar aanvragen. ODA (Omgevingdienst Achterhoek) vraagt om uiterlijk 1 december een vergunning aan te vragen. ODA is verantwoordelijk voor de milieuvergunningen in de Achterhoekse gemeenten.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 09.45.48

Automobiliste verliest controle over voertuig en botst tegen boom in Braamt

Een automobiliste is vrijdagochtend met haar auto tegen een boom gebotst. De bestuurder is met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.