gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Schrik zit er goed in na vondst van mogelijk drugslab in Zelhem

046f2bdb8a1b40edcee88febfdf91b14

De schrik zit er volgens Marianne Besselink goed in bij buurtbewoners na de vondst van een mogelijk drugslab in Zelhem. De burgemeester van Bronckhorst kwam dinsdag polshoogte nemen aan de Ambachtsweg en sprak met omwonenden.

Hidde Vinkenvleugel | Remco Geurts | Jasper Hazelaar |
“Daar schrikken we natuurlijk enorm van”, aldus burgemeester Besselink, die eerder al meemaakte dat er in Achter-Drempt een productielocatie voor drugs werd ontmanteld. “We weten dat het kan, maar dat zo dichtbij is blijft onwijs schrikken.” Het mogelijke drugslab werd maandagavond ontdekt nadat omwonenden een harde knal hoorden en rook zagen. “Dat zegt in ieder geval dat er goed opgelet wordt en gealarmeerd wordt als het nodig is”, zegt Besselink, die een oproep doet aan inwoners die opvallende zaken zien. “Meld het alsjeblieft om te voorkomen dat we nog meer ellende krijgen.”

Of er daadwerkelijk drugs is gemaakt in het pand en om welke drugs het gaat, is nog niet bekend gemaakt. Bewapende agenten hebben dinsdag de hele dag de locatie bewaakt. Onder meer de Forensische Opsporing is ter plaatse gekomen voor onderzoek. “Het politieonderzoek loopt nog, maar u mag er vanuit gaan dat we hier bovenop zitten om te zorgen dat we dit goed oppakken.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8

Lees ook

School Bekveld 2026 (1)

Bekveld de baas over oude basisschool in buurtschap: ‘Af en toe knap ingewikkeld’

Goed nieuws voor buurtschap Bekveld. De voormalige basisschool is gekocht van de gemeente Bronckhorst en wordt ingericht als ontmoetingsplek. Het pand werd al gebruikt door de bewoners van de buurtschap, maar nu is de Stichting BuitenGewoonBekveld ook eigenaar van het gebouw.

BlurrOngeluk

Auto ramt boom op Ruurloseweg Beltrum, bestuurder gewond

Een automobilist heeft woensdagmiddag bij een eenzijdig ongeval een boom geramd op de Ruurloseweg (N319) bij Beltrum. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Theo

Raad Berkelland moet afkicken: ‘Nog wennen aan het raadsakkoord’

Het werd dinsdagavond een repeterend zinnetje: “We moeten nog wennen aan het raadsakkoord.” De gemeenteraad van Berkelland besprak de zogenaamde Perspectiefnota, de voorloper van de gemeentelijke begroting, en moet nog afkicken van een politiek spanningsveld met coalitie en oppositie.

OpenGransland20

Negende aflevering talkshow Open Grensland: culturele verschillen en vooroordelen

In de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland staat het leven in de grensregio centraal. In deze aflevering bespreken presentatrice Mylgia van Uytrecht en haar gasten culturele verschillen en vooroordelen. Ze gaan in op beelden en aannames die Nederlanders en Duitsers van elkaar hebben, bijvoorbeeld over opvoeding, uiterlijke kenmerken en sociale omgangsvormen.

Han feliciteert Joost

Nog zes jaar erbij ‘Joost mag het weten’

De bijna altijd stoïcijnse Joost van Oostrum wordt tijdens zijn speech emotioneel als hij zijn vrouw, kinderen en ‘ma’ benoemt en dank zegt voor alle steun en inspiratie tijdens de afgelopen twaalf jaar als burgemeester. Zijn dierbare gezin waar hij nog extra zes jaar op zal leunen, want hij is dinsdag beëdigd voor een derde ambtstermijn.

lisanne2.jpg (1)

Tien jaar cel en tbs geëist tegen Ulftenaar voor doden van Lisanne

Tegen de 26-jarige Christiaan uit Ulft is dinsdag tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. Christiaan stak twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne dood in haar eigen huis.