gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Scholier (11) gewond na aanrijding in Doetinchem

ad78178b877253e2bdc2404240979d93.jpg

Bij een oversteekplaats voor fietsers en voetgangers tussen Doetinchem en Gaanderen is dinsdagmiddag een scholier op de fiets aangereden door een automobiliste. De elfjarige fietsster is gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde rond 14.30 uur op de Gaanderenseweg tussen Doetinchem en Gaanderen. Een meisje van elf jaar wilde vanaf de Oude Terborgseweg de Gaanderenseweg oversteken bij het oversteekpunt. Een automobiliste komende vanaf Gaanderen zag de scholier over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. Het meisje is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis. Een traumahelikopter werd gealarmeerd, maar hoefde uiteindelijk niet ter plaatse te komen.

Een automobiliste, die niet betrokken was bij het ongeluk, reed dinsdagmiddag door de wegafzetting heen richting de plek van het ongeval. Zij is door de politie gestopt en heeft een bekeuring gekregen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Netterden geblurd.jpg

Fietser ernstig gewond bij val op Papenkampseweg

Een man viel zondagmiddag van zijn fiets op de Papenkampseweg in Netterden. Hij raakte ernstig gewond en werd geholpen door ambulances en een traumahelikopter.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.