Ulft, Netherlands

Rob Mos keert terug als raadslid in Montferland

Voormalig wethouder Rob Mos keert terug in de gemeenteraad van Montferland als raadslid voor zijn partij Helder. Mos neemt daarbij het stokje over van Jan Mentink, die verder gaat als fractievolger.
Charlotte van de Kant | 12 september 2023 09:49 | Aangepast op 12 september 2023 09:49
“Rob heeft veel meer ervaring dan ik, vandaar dat ik een stapje terug doe”, laat Mentink weten. “Ik blijf wel betrokken bij de fractie.” De voormalig wethouder is volledig hersteld van de niertransplantatie die hij eind juni heeft ondergaan. Mos laat weten verheugd te zijn dat hij zich weer volledig kan inzetten voor de inwoners van Montferland. Tot zijn eigen onvrede werd de Loilenaar in juni weggestuurd als wethouder, nadat het vertrouwen in het voltallige college werd opgezegd. Hij liet toen weten het te betreuren dat hij niet de kans heeft gekregen om met de raad hierover in gesprek te gaan en dat er geen duidelijke reden voor zijn ontslag werd gegeven.

Tijdens de eerste raadsvergadering na het reces, op donderdag 5 oktober, wordt Mos geïnstalleerd en wordt er afscheid genomen van Mentink als raadslid. De fractie van Helder bedankt Mentink voor zijn inzet als raadslid en wenst Mos veel plezier en succes als raadslid.

Foto: REGIO8 (Archief)

Lees ook

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...

Nederlandse en Duitse boeren zoeken samen oplossingen tegen droogte

Wateroverlast in de dorpen in 2010, extreme droogte in 2018 en 2019 en opnieuw kritieke waterstanden...