Ulft, Netherlands

 

Ravage na frontale aanrijding in buitengebied Aalten

Een automobilist is maandagmiddag frontaal op een vrachtwagen gebotst in het buitengebied van Aalten. Het ongeluk zorgde voor een ravage, maar niemand hoefde naar het ziekenhuis.
Redactie REGIO8 | 28 februari 2023 09:27 | Aangepast op 28 februari 2023 09:27
Het ongeval gebeurde rond 16.30 uur op de Nijhofsweg. De automobilist reed in de richting van een aantal windmolens, terwijl de vrachtwagenchauffeur de andere kant opreed. Een van de bestuurders pakte vermoedelijk de binnenbocht, waardoor de voertuigen op elkaar botsten. Mogelijk speelde de laagstaande zon ook een rol bij de aanrijding.

Ondanks de impact is geen van de betrokkenen gewond geraakt. De voertuigen raakten wel flink beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Politie|Aalten|112Achterhoek|

Meest gelezen

Vrachtwagen vol met aardappelen kantelt in Ruurlo

Redactie REGIO8 | 27 mrt 2023 14:15

Grootste verkeersader van de Achterhoek gaat twee weken dicht

Charlotte van de Kant | Davie Klein Gunnewiek | 29 mrt 2023 15:20

Lees ook

Geen gewonden na aanrijding in Doetinchem

Twee auto's zijn dinsdagavond op elkaar gebotst op de kruising van de Oostelijke Randweg met de Vars...

Steen door ruit van woning in Varsseveld

Onbekenden hebben tijdens de jaarwisseling met een steen een ruit ingegooid in Varsseveld en hierbij...

Schoorsteenbrand in woning in Doetinchem

In een woning in Doetinchem is zaterdagavond een schoorsteenbrand ontstaan. Geen van de bewoners is ...

Afzuiging in brand bij bedrijfspand in Ulft

Bij een bedrijf in Ulft is donderdagmiddag brand ontstaan in een filterinstallatie. Het personeel wi...

Automobiliste in de sloot nabij Eibergen

Een automobiliste is maandagochtend met haar voertuig in een sloot terecht gekomen bij Eibergen. Ze ...

Twee gewonden bij ongeluk in Winterswijk

Bij een ongeluk in de buurt van Winterswijk zijn donderdagavond twee personen gewond geraakt. De weg...