gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Promotie ver weg voor De Graafschap na thuisverlies tegen ADO

391185a3e7d0a6b22a8f37b769acc3b0

Promotie naar de eredivisie lijkt ver weg voor De Graafschap. ADO Den Haag was dinsdagavond op een sfeervolle Vijverberg een stuk sterker dan de tegenvallende thuisploeg en won met 2-3.

Bart Sollman | Michiel Fukking |  | Aangepast op
In het witgekleurde stadion, alle supporters kregen voor aanvang een shirtje, waren de eerste momenten voor de bezoekers. Doelman Thijs Jansen voorkwam maar net een eigen goal, een schot uit de daaropvolgende corner werd geblokt. De Graafschap kwam na een klein kwartier op voorsprong via Alexander Büttner, die van buiten de zestien uithaalde. Dik tien minuten later kopte Amir Absalem de gelijkmaker binnen. De ploeg van trainer Darije Kalezic drong aan, maar grote kansen waren niet aan Henk Veerman, Alex Schalk en Jari Vlak besteed.

ADO was ook na rust sterker. Nadat de wedstrijd ruim een kwartier stil werd gelegd vanwege een onwelwording bij een supporter volgde het doelpunt. Daryl van Mieghem profiteerde van een fout van Joran Hardeman en tikte de 1-2 binnen. Schalk was in de 66e minuut het eindstation van een fraaie aanval: 1-3. Trainer Jan Vreman probeerde met de nodige wissels in te grijpen, maar kansen kwamen er nauwelijks. In de absolute slotfase zorgde Jeffry Fortes met een benutte penalty voor een stuk betere uitgangspositie voor de terugwedstrijd.

De return wordt zaterdagavond in Den Haag gespeeld. Daarna wacht voor de winnaar van het tweeluik een ontmoeting met de nummer zestien uit de eredivisie in de halve finale van de play-offs, op dit moment is dat Excelsior.

Lees ook

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wil rioolheffing vanaf 2028 koppelen aan waterverbruik

Gemeente Doetinchem wil vanaf 2028 de rioolheffing op de schop gooien. Vanaf dat jaar willen ze die anders gaan berekenen. Momenteel betaalt ieder perceel hetzelfde vaste bedrag, maar als het aan het college ligt wordt er straks ook nadrukkelijk gekeken naar het drinkwaterverbruik.

Zijspancross00

WK zijspancross na dertien jaar terug op Vennebulten: ‘Begint alweer te kriebelen’

Crossbaan De Vennebulten bij Varsseveld was afgelopen weekend voor het eerst in dertien jaar weer het decor voor het WK zijspancross. Het wereldkampioenschap kwam er dankzij drie particuliere initiatiefnemers, die na het wegvallen van een wedstrijd elders besloten zelf de organisatie op zich te nemen.

Busongeval Zwitserland credits Kantonspolizei Graubünden

Strafrechtelijk onderzoek naar chauffeur dodelijk Zwitsers busongeval

Naar de chauffeur van de bus die donderdag betrokken raakte bij het dodelijke ongeval in Zwitserland is een strafrechtelijk onderzoek gestart. De chauffeur wordt verdacht van meerdere gevallen van dood door schuld en lichamelijk letsel door schuld. Dat meldt de Zwitserse krant Blick maandag op basis van de Zwitserse justitie.

270600_Politie_zwaailicht_2

Touringcarbedrijf komt met statement na ernstig ongeval Zwitserland: ‘Diep geraakt’

Touringcarbedrijf Hartemink uit Eibergen heeft een statement naar buiten gebracht nadat één van hun bussen donderdag betrokken raakte bij een ernstig ongeval in Zwitserland. Bij het ongeval, waar een bus van de weg kantelde, kwamen vijf mensen om het leven, veertig passagiers raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-09-13 at 14.09.50

Automobilist botst tegen boom in Breedenbroek

Een auto is zondagmiddag bij een eenzijdig ongeval tegen een boom gebotst in Breedenbroek. De bestuurder is ter plekke gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

809616073_1924049878980239_8749060348880390535_n

De Graafschap Vrouwen nipt onderuit tegen ADO Den Haag

De Graafschap Vrouwen heeft zondagmiddag in eigen huis nipt verloren van ADO Den Haag met 2-3. In een gelijkopgaande wedstrijd kwamen de Superboeren tot twee keer toe terug in de wedstrijd. Uiteindelijk trok de ploeg uit Den Haag aan het langste eind.