gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart heeft vermoedelijk het Guillain-Barré Syndroom

4172825d538549dd79f0ec79b8589a68

De Graafschap-trainer Adrie Poldervaart heeft vermoedelijk het Guillain-Barré Syndroom, een ziekte die kan zorgen voor uitval van spieren. De oefenmeester is sinds maandag opgenomen in het ziekenhuis, waar hij wordt onderwerpen aan onderzoeken.

Redactie REGIO8 |
Voormalig De Graafschap-speler Hans Kraaij Jr. bracht vrijdagavond het nieuws naar buiten in de ESPN-uitzending Voetbal op Vrijdag. "Hij wilde graag dat wij dit zouden openbaren", liet de voormalig voetballer weten. "Dat hij dus geen trainer is die overspannen in het ziekenhuis terecht is gekomen omdat hij te weinig punten pakt, maar hij heeft dus Guillain-Barré Syndroom." Poldervaart liet weten aan een atypische variant te hebben van het syndroom. De komende tijd blijft in het ziekenhuis voor onderzoek.

De Graafschap komt vrijdagavond in actie tegen NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie. De taken van Poldervaart worden, net als dinsdagavond tegen De Treffers, overgenomen door de overige stafleden. De trainer ontvangt ondertussen veel steunbetuigingen. Zo lieten onder meer de fanatieke supporters van Brigata Tifosi dinsdagavond een spandoek zien als steunbetuiging aan de oefenmeester.

Foto: REGIO8

Lees ook

PrideWalk3

Eerste Pride Walk in Doetinchem: ‘Je hoeft het niet te accepteren, maar kunt het wel tolereren’

Achterhoek Pride bestaat dit jaar vijf jaar en dat werd gevierd met de allereerste Achterhoek Pride Walk. Zo’n 130 deelnemers kwamen samen in Doetinchem om de boodschap uit te dragen dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. De wandeling zou eigenlijk al tijdens de Pride-maand plaatsvinden, maar werd vanwege de extreme hitte uitgesteld. Vrijdag kleurde Doetinchem alsnog in alle kleuren van de regenboog.

AlardRoss4

1500 keer ‘Van Mojn tut Goedgoan’ op REGIO8: ‘Er moet ziel zitten in de radio’

Sinds 1997 klinkt op zaterdagmorgen het vertrouwde stemgeluid van Alard Ross uit de radio bij duizenden Achterhoekers. De 75-jarige radiomaker vierde zaterdag een mijlpaal en presenteerde de 1500ste uitzending van zijn programma 'Mojn tut Goedgoan' op REGIO8. Zoals Ross zelf zegt: "Gemuudelijk plat praoten op de radio."

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Vrouw uit Borculo (32) overleden bij ongeval in Ruurlo

De persoon die zaterdagnacht om het leven kwam bij een verkeersongeval in Ruurlo is een 32-jarige vrouw uit Borculo, zij zat achterin het voertuig. Twee andere inzittenden raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Persoon overleden en twee gewonden bij eenzijdig ongeval in Ruurlo

Bij een eenzijdig verkeersongeval is zaterdagnacht in Ruurlo een persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden raakten gewond toen de auto waarin ze zaten tegen een boom botste.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.32.06

Appartementencomplex ontruimd na kelderbrand in Emmerich

Een appartementencomplex in het Duitse Emmerich am Rhein is vrijdagavond ontruimd na een brand in de kelder. Door de brand kwam rook in het trappenhuis terecht. Meerdere personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Juwelierszaak in Gaanderen doelwit van ramkraak: 'Dit raakt ons enorm'

In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelierszaak in Gaanderen. De schade aan het pand is enorm. Hoeveel er is buitgemaakt, is nog niet bekend.