Ulft, Netherlands

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De politie sluit een misdrijf nog niet uit.
Redactie REGIO8 | 8 augustus 2025 13:34 | Aangepast op 8 augustus 2025 13:34
‘De politie is direct een onderzoek gestart naar de doodsoorzaak van de vrouw’, zo valt te lezen op de site van de politie. ‘Op dit moment houden we alle scenario’s nog open. Zodra er meer informatie is wordt dit gedeeld.’ De politie heeft donderdagavond ook een buurtonderzoek gedaan.

Omwonenden die niet thuis waren kregen in een brief in de brievenbus. Daarin viel te lezen dat er mogelijk ook een incident heeft afgespeeld op de parkeerplaats voor het pand. Over de identiteit van het slachtoffer doet de politie nog geen uitspraak.

Lees ook

Elektrische deken veroorzaakt brand in Eibergen

Een elektrische deken heeft woensdagavond brand veroorzaakt in een woning in Eibergen. De bewoners e...

Gewonde bij botsing op de Hengeloseweg bij Vorden

Bij een kop- staartbotsing op de Hengeloseweg bij Vorden is een gewonde gevallen. Ook raakten er dri...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...

Montferland grijpt in bij IKC: ‘Dit moest stoppen, anders liep het uit de hand’

De bouw van het Integraal Kindcentrum in ’s-Heerenberg krijgt een harde reset. De gemeenteraad van M...

Bestuurder botst op boom door gladheid in Megchelen

Een bestuurder is vrijdagochtend door gladheid met zijn auto tegen een boom geknald nabij Megchelen....

Neef ‘s-Heerenbergse verzetsheld Van Rooijen ontdaan door roof miskelk

De roof van de miskelk van de ‘s-Heerenbergse priester en verzetsheld Marinus van Rooijen is bij zij...