gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overleden Doetinchemse (17) zat op het Graafschap College

3da71eaddd6a75e3f055ac48d0e2a5f4

De zeventienjarige Doetinchemse die zaterdagavond om het leven kwam bij een ongeval in Westendorp zat op het Graafschap College. Op het gebouw waar zij les had is een herdenkingsplek ingericht.

Redactie REGIO8 |
“Studenten en medewerkers zijn diep geraakt”, laat een woordvoerder van het Graafschap College weten in een statement. “We leven mee met de nabestaanden. Binnen de opleiding heeft het alle aandacht.” Op de school waar het meisje les volgde, aan de Maria Montessoristraat, is een condoleanceruimte ingericht waar mensen hun steun kunnen betuigen. Ook is er op de plek waar het ongeval plaatsvond in het buitengebied van Westendorp een gedenkplek ontstaan.

Het zeventienjarige meisje kwam zaterdagavond om het leven bij een ongeval op de Smoddedijk. Drie andere inzittenden, uit Varsseveld en Aalten, raakte daarbij ernstig gewond. De politie kan geen nieuwe informatie geven over hun toestand. Ook over de toedracht van het incident geeft een woordvoerder nog geen update. Er wordt momenteel onder meer onderzoek uitgevoerd naar mogelijke technische mankementen in het voertuig.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.

Pepijn Reinderink foto Wout Beel

Geen Achterhoeks NK voor Ruurloër Reinderink: wel debuut als ploegleider

Over zes dagen is Laren het decor van het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Grote afwezige bij de wielerwedstrijd over het Achterhoekse asfalt in de gemeente Lochem is Pepijn Reinderink (24), althans op de fiets. De Ruurlose renner stapt vanwege ziekte niet op de tijdritfiets, maar mag wel zijn broertje Joris begeleiden vanuit de auto.

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.