gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overlast door vervoer voor windmolens

2a8599f54581a62fa03859522986678e

Het vervoeren van onderdelen voor de realisatie van windmolens op Windpark Den Tol in Netterden begint dinsdag. De initiatiefnemers waarschuwen voor mogelijke verkeershinder door het exceptionele transport.

Jasper Hazelaar |
"Hoewel dit natuurlijk indrukwekkend is om te zien, kunt u hier de komende weken hinder van ondervinden", laten de initiatiefnemers van Windpark Den Tol weten. Via de Netterdensestraat worden de komende tijd verschillende onderdelen vervoerd naar de eindbestemming. "Afgelopen weken zijn de voorbereidingen hiervoor al getroffen", aldus de initiatiefnemers. "Op verschillende plaatsen zijn rijplaten neergelegd, zodat het exceptioneel transport de bouwplaats kan bereiken."

De onderdelen worden 's nachts naar de bouwplaats gereden en vanuit daar vervoerd naar de plaatsen waar een windmolen gerealiseerd wordt. Deze ritten zullen overdag plaatsvinden en onder begeleiding worden uitgevoerd. In totaal komen er negen windmolens in Netterden.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.