gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion weet finale om landstitel niet te halen

41aba0352db4696b7b5972260837f7fc

Active Living Orion heeft zich woensdagavond niet weten te plaatsen voor de finale om het landskampioenschap volleybal. Het lukte de ploeg van Joris Marcelis niet om ruim te winnen van Sliedrecht Sport, het duel eindigde in een 3-2 nederlaag voor de Doetinchemmers.

Kevin ten Dolle |
Het duel tussen Sliedrecht en Orion werd afgelopen zaterdag uitgesteld vanwege coronaperikelen bij de thuisploeg. Mede daardoor misten de gastheren woensdagavond ook een drietal belangrijke krachten in het duel met Orion met Ivar de Waard, Marius den Hartog en Niels Vermeulen. De Doetinchemmers schoten uit de startblokken en pakten al snel in de eerste set een voorsprong van vijf punten. Sliedrecht werd sterker in de tweede helft van de eerste set en kwamen zelfs op voorsprong: 20-19. De thuisploeg zette door en kwam op setpoint. De eerste werd nog gepareerd door Orion, maar het tweede setpoint werd benut door Sliedrecht: 26-24. Orion wist toen dat het drie sets op rij moest winnen. In de tweede set had Orion het weer lastig met Sliedrecht, maar herpakte zich wel en won de tweede set met 25-20.

In de derde set liep Sliedrecht al snel uit naar 14-5 en moest Orion een tandje bijschakelen, maar dat lukte de ploeg van Marcelis niet. Sliedrecht won de derde set met 25-14 en maakte zo een eind aan de titeldroom van Orion. In de vierde set stond niet meer op het spel voor de Doetinchemmers, maar wisten ze wel de set naar zich toe te trekken met enkele invallers: 25-22. Daardoor moest er een beslissende set gespeeld worden, die ging met 15-10 naar Sliedrecht. Door de nederlaag van Orion gaat Amysoft Lycurgus strijden om het landkampioenschap in de finale met Draisma Dynamo.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.