gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opa en kleinzoon verrassen bewoners

794321c7da93fe0dfc7da8c11945ec01.jpg

Bewoners van verpleeghuis Gertrudis in ’s-Heerenberg werden zondag verrast door een optreden van het Barghse Trompetten Trio. Roberto Firing, opa Bennie Mennings en kleinzoon Nick toverden met hun instrumenten een lach op de gezichten van de bewoners.

Redactie REGIO8 |

“We vinden het mooi om dit te doen in deze coronatijd”, vertelt Bennie Mennings. “We zijn als trio nu pas drie maanden aan het optreden. Dit is ons vijfde optreden en dat doen we met heel veel plezier.” Zijn kleinzoon, Nick, laat weten dat hij al een lange tijd les krijgt van zijn opa. “Ik ben al lang bezig met mijn opa en Roberto heeft les gehad bij mijn opa. We kwamen toen op het idee om een keer een serenade te brengen in Kilder. En vanuit daar zijn we eigenlijk doorgegaan."

Dat opa Bennie en kleinzoon Nick samen trompet kunnen spelen, is voor beiden erg bijzonder. “Ik ben heel trots op mijn kleinzoon", zegt Bennie. "Ik heb hem les gegeven en dat hij nu al zo ver daarmee is, dat vind ik schitterend. Hij speelt een aardig mooi deuntje. Als opa mag ik daar echt trots op zijn." Ook Nick laat weten dat hij het erg fijn vindt om met zijn opa samen te spelen. "Mijn opa geeft ook aanwijzingen en tips tussendoor, wat er goed gaat maar ook wat ik beter kan doen."

Dj Angelo en Sylvia
Naast het Barghse trompetten trio, geven ook dj Angelo en Zangeres Sylvia optredens om de bewoners een fijne middag te bezorgen. Bewoner Willemien Geerligs weten dat ze het een leuke middag vond: "Ik vond het prachtig, kort maar krachtig. Ik vond het heel jammer dat het maar zo kort was. Het was vreselijk gezellig en de mensen deden allemaal leuk mee!"

Foto: REGIO8

Lees ook

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 15.09.50.jpeg

Auto belandt in sloot na botsing op rondweg in Zelhem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de N315 in Zelhem. Beide auto’s hebben behoorlijke schade en moeten worden afgesleept. De provincie heeft de rondweg in beide richtingen afgesloten.

691580056_1429842389173684_6638131807928877593_n.jpg

Zes dagen oud kalfje vermist in Sinderen

Met man en macht wordt er momenteel gezocht naar een weggelopen kalfje in Sinderen. Het diertje is sinds donderdagavond vermist.