gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oost Gelre overspoeld met Zwarte Cross-spul

d8e7628e5b06ee0d1ddc2a3e00b8c7c3.jpg
Redactie REGIO8 |
“Dit jaar wordt voor het eerst alles geregistreerd”, aldus Chris Frencken van de gemeente Oost Gelre. “Op de website zijn alle voorwerpen die wij hebben geregistreerd te vinden.” Onder meer een twintigtal portemonnees, tientallen sleutels, dertig zonnebrillen, honderd bankpasjes, twee losse schoenen en een enkel Zwarte Cross-muntje liggen op dit moment in het gemeentehuis. Het aantal gevonden voorwerpen is volgens de gemeente nagenoeg gelijk gebleven aan voorgaande jaren. Later deze week verwacht de gemeente nog een lading gevonden voorwerpen op de website te plaatsen.

Zwarte Cross-bezoekers moeten in Lichtenvoorde wel kunnen aantonen dat een voorwerp daadwerkelijk van hem of haar is. “We zullen altijd doorvragen naar de kenmerken van een voorwerp”, vertelt Frencken. “Iemand moet echt een goede beschrijving kunnen geven en aan de hand daarvan wordt iets wel of niet meegegeven.”

Bekijk ook:

- De Zwarte Cross 2018 in drie minuten!
- Boh Foi Toch jubileert op Zwarte Cross 2018
- ZWARTE CROSS 2018 | DE ZONDAG!
- Dinja & Roos leven vóór de dood #4 Gevoel
- Triggerfinger keert terug op de Zwarte Cross
- Maxim Hartman zegent zondag Zwarte Cross
- Dirigeertalent krijgt kans op de Zwarte Cross
- Spektakel in Zwaargewichtklasse van Zwarte Cross
- DI-RECT is Specialklasse apart op Zwarte Cross
- Motoren imponeren bij Bökkers op Zwarte Cross
- Dinja en Roos leven vóór de dood #3 Zweven
- ZWARTE CROSS 2018 | DE ZATERDAG!
- Rap en roer in Noaberhood van Zwarte Cross
- Playa Gasolina verkoelt Zwarte Cross 2018
- Zwarte Cross 2018 herdenkt de levenden
-
Zwarte Cross ook voor luxepaardjes een feest
-
The Wetnecks komen thuis op Bayou
- Dinja & Roos leven vóór de dood #2 Bucketlist
-
Braziliaans carnaval op Zwarte Cross 2018
- Volbeat viert verjaardag op Zwarte Cross
- Dinja & Roos leven vóór de dood #1 Crossen
- ZWARTE CROSS 2018 | DE VRIJDAG!
- Bejaarden crossen over baan Zwarte Cross
- Beatcrooks krijgt heupjes los op Zwarte Cross
- ZWARTE CROSS 2018 | DE DONDERDAG!

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 22.30.48.jpeg

Montferland werkt aan nieuw participatieplan azc na burgerinitiatief, initiatiefnemer ontevreden

De gemeente Montferland gaat een nieuw communicatie- en participatieplan maken rond de zoektocht naar een locatie voor een asielzoekerscentrum (azc). Dat kondigde burgemeester Annemarie Fellinger donderdagavond aan tijdens de raadsvergadering waar ook een burgerinitiatief tegen een azc in de gemeente op de agenda stond. Het voorstel van het burgerinitiatief werd door de gemeenteraad aangepast, wat bij de initiatiefnemers op kritiek stuitte.

STILL Berkelland0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Berkelland gemeenteraadsverkiezing 2026

De zes lijsttrekkers van de gemeente Berkelland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over asielopvang, woningbouw en de toekomst de zwembaden in de gemeente. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Berkelland terug.

Suzan en Freek ZC1.jpg

Suzan & Freek, Rowwen Hèze en De Paloma's op Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft 41 nieuwe namen bekendgemaakt voor de komende editie. Onder andere Kraantje Pappie, Rowwen Hèze en De Paloma’s zijn toegevoegd aan de line-up. Ook Suzan & Freek treden op, zij staan op de zondag van het festival op het Hoofdpodium.

berkelland2.jpg

Lijsttrekkers Berkelland in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek beet dinsdag het spits af, donderdag is Berkelland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

Voetbalclubslogos.jpg

JOY 26 nieuwe naam jeugdvoetbalsamenwerking Oude IJsselstreek

De zeven samenwerkende voetbalclubs uit de gemeente Oude IJsselstreek hebben de naam voor de nieuw op te richten SJO jeugdvoetbalclub gepresenteerd. De jeugd van Ulftse Boys, SDOUC, GWVV, NVC, Etten, Gendringen én SVGG voetballen vanaf komend seizoen onder de naam JOY 26.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.