Ulft, Nederland
Terug

Ook Achterhoekse politiebureaus sluiten de deuren

1d9bb70cfa881e0ce4e4e4b53f961e7a.jpg

In heel Nederland voeren politiekorpsen dinsdag actie om aandacht te vragen voor 'een fatsoenlijk vroegpensioen', dit doen ze door de deuren van de bureaus de hele dag dicht te houden. Ook in de Achterhoek zijn de bureaus met een publiekfunctie 24 uur gesloten.

Nick Hermsen |  | Aangepast op
"Wij strijden voor een vervroegd pensioen voor beroepen, welke mentaal en fysiek zwaarbelastend zijn", laten de Jeugdagenten Berkelland weten via Instagram. "Om deze reden is ons bureau in Borculo voor 24 uur gesloten voor publiek." Ook bij het politiebureau in Doetinchem aan de Hamburgerbroeklaan zijn dinsdag de deuren gesloten en hangt er een flyer voor de ramen.

De actie houdt in dat niemand politiebureaus kan bezoeken om bijvoorbeeld aangifte te doen. "Natuurlijk blijven het alarmnummer 112 en het informatienummer 0900-8844 tijdens deze actie gewoon operationeel", zo valt te lezen op de actiepagina van Politievakbond ACP. "Ook zijn de politiemedewerkers van de betreffende bureaus achter de gesloten voordeuren gewoon actief."

Eerder dit jaar voerde de politie ook al actie en werd er gedemonstreerd. De politievakbond laat weten dat de acties doorgaan tot dat er goed nieuws is voor de agenten: "Mocht dit niet tot het gewenste resultaat leiden, dan herhalen de politiebonden de actie de week erna met wederom een etmaal. Ook wordt dan het toevoegen van andere acties overwogen."

Lees meer over:

|

Lees ook

Fietspad.jpg

Gemeente koopt eigen fietspad in Silvolde voor 185 euro: papierwerk duurder dan asfalt

Oude IJsselstreek heeft een stuk fietspad in Silvolde gekocht voor 185 euro. Daarmee is de gemeente eindelijk eigenaar van een fietspad dat er al jaren ligt, dagelijks wordt gebruikt en al die tijd al door de gemeente werd onderhouden. Alleen juridisch gezien was het nog niet van haar.

IMG_5570.jpeg

Jongeren vernielen kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen

Het kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen is vorige week vernield door een groep jongeren. Het beeld stelt een vrouw voor die zich in een houding bevindt alsof ze bijna een duik in de Berkel wil nemen, waar het kunstwerk bij staat. De vernieling volgde op een woordenwisseling bij de nabijgelegen golfbaan.

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.