gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ongeval met twee voertuigen op beruchte kruising bij Etten

2987154e25eabb64ef21a9799147a4dc.jpg

Bij een ongeval op de Slingerparallel (N317) bij Etten zijn woensdag aan het einde van de middag geen gewonden gevallen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 17.30 uur op de Slingerparallel. Een bestuurder van een personenauto, komende vanaf Etten, wilde links afslaan de Oude IJsselweg op. Hierbij zag hij een bestelbus vanuit de richting van Doetinchem over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. Een van de inzittenden is nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar niemand is meegegaan naar het ziekenhuis voor verdere controle. Beide voertuigen liepen behoorlijke schade op en moesten worden afgesleept.

De kruising is al langer onderwerp van discussie en omwonenden voeren al langer actie om aanpassingen aan de weg te doen, mede doordat een scholier om het leven kwam bij een ongeval in 2021. Inmiddels is bekend dat de Oude IJsselweg wordt afgesloten met een landbouwsluis. Door die weg af te sluiten moet de verkeersdruk op de kruising afnemen.

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.