gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ongeval met twee voertuigen op beruchte kruising bij Etten

2987154e25eabb64ef21a9799147a4dc.jpg

Bij een ongeval op de Slingerparallel (N317) bij Etten zijn woensdag aan het einde van de middag geen gewonden gevallen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 17.30 uur op de Slingerparallel. Een bestuurder van een personenauto, komende vanaf Etten, wilde links afslaan de Oude IJsselweg op. Hierbij zag hij een bestelbus vanuit de richting van Doetinchem over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. Een van de inzittenden is nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar niemand is meegegaan naar het ziekenhuis voor verdere controle. Beide voertuigen liepen behoorlijke schade op en moesten worden afgesleept.

De kruising is al langer onderwerp van discussie en omwonenden voeren al langer actie om aanpassingen aan de weg te doen, mede doordat een scholier om het leven kwam bij een ongeval in 2021. Inmiddels is bekend dat de Oude IJsselweg wordt afgesloten met een landbouwsluis. Door die weg af te sluiten moet de verkeersdruk op de kruising afnemen.

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.