Ulft, Nederland
Terug

Nieuwenhuis verlengt bij Team Sunweb

c828b59a18a3a6413e48c324dad8c675.jpg

Zelhemmer Joris Nieuwenhuis heeft een nieuw contract getekend bij Team Sunweb. De voormalig wereldkampioen veldrijden bij de beloften staat nu tot eind 2022 onder contract bij het Duitse wielerteam.

Redactie REGIO8 |
Joris Nieuwenhuis aan de vooravond van het EK veldrijden

"Ik ben erg blij dat ik bij Team Sunweb kan blijven, omdat ik denk dat het de juiste plek is om verdere stappen te zetten en progressie te maken in de toekomst", aldus de 24-jarige wielrenner. "Ik kijk er erg naar uit om voorjaarsklassiekers te gaan rijden. Niet alleen om dat zelf te ervaren, maar ook omdat ik denk dat we een sterk team hebben met klassiekerspecialisten. Ik werk prettig samen met iedereen binnen het team en ben blij met de manier waarop we het veldrijden en het wegseizoen combineren."

Rudi Kemna, hoofdcoach bij de Duitse WorldTour-ploeg, is blij met de verlenging van het contract van Nieuwenhuis: "Hij is een talentvolle veldrijder, maar is tegelijkertijd enorm sterk op de weg. We geloven dat Joris in de toekomst een hoog niveau kan halen in de voorjaarsklassiekers. Daar werken we hard aan om hem te helpen zich te ontwikkelen en zijn potentieel te benutten."

Foto: REGIO8

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

Alle Achterhoekse gemeenten zetten stemhulp in

Voor het eerst maken alle Achterhoekse gemeenten bij de komende gemeenteraadsverkiezingen gebruik van de StemWijzer. Daarnaast zetten Bronckhorst en Doetinchem ook nog MijnStem in als stemhulp. De StemWijzer is sinds woensdag online en wordt gemaakt door ProDemos, MijnStem gaat donderdag online en is van het bedrijf Citisens.

SnackbarHeino40.jpg

Snackbarhouder van Heino in Beek luidt noodklok: ‘Mis helft van de omzet’

Hein Soeter van snackbar Heino uit Beek luidt de noodklok door middel van een petitie. Hij is het niet eens met de eenrichtingsweg die op het laatste Nederlandse stukje richting de grens is ingesteld in de strijd tegen het sluipverkeer. Naar eigen zeggen is hij met zijn zaak slachtoffer van dit besluit.

GerritVreeman.jpg

Maar twee transfers in de Oude IJsselstreekse politiek de afgelopen periode

Waar het in gemeenten als Berkelland en Montferland gedurende de hele raadsperiode soms zoeken was wie er ook alweer bij welke partij zat, was dat in Oude IJsselstreek niet het geval. De coalitie zit de periode uit, de wethouders zitten nog op hun plek en er zijn maar twee raadleden van partij gewisseld.

BinnenTheater0.jpg

Succes voor Openluchtspel Hummelo met dialectvoorstelling 'Diner veur ene'

De voorstelling “Diner veur ene” van Openluchtspel Hummelo overtrof deze winter alle verwachtingen. Geïnspireerd op het bekende “Dinner for One” werd de productie zo’n twintig keer opgevoerd in het kleinste theater van Gelderland, iets wat de verwachtingen van de groep overtrof.

Sneeuw3.jpg

Code geel voor de Achterhoek: mogelijk gladheid door (natte) sneeuw

Vanwege gladheid en een dun sneeuwdek heeft het KNMI voor donderdag code geel afgegeven voor de Achterhoek. Vanuit het zuiden wordt in de nacht van woensdag op donderdag sneeuw verwacht, waarbij code geel tussen 4:00 uur en 12:00 uur geldt.

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.