Ulft, Netherlands

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een motorrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem. De politie is een onderzoek gestart.
Redactie REGIO8 | 4 augustus 2025 09:22 | Aangepast op 4 augustus 2025 09:22
Het ongeval gebeurde zondagavond op de Boddens Hosangstraat. De bestuurder verloor door een nog onbekende oorzaak de controle over zijn voertuig. Hij botste met de motor tegen een lantaarnpaal en kwam ten val. De man raakte gewond aan zijn been en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie was snel ter plaatse en is een onderzoek begonnen. Het wordt niet uitgesloten dat de bestuurder mogelijk niet in het bezit was van een geldig motorrijbewijs. De tweewieler is na het ongeval afgesleept.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Busje gaat in vlammen op in buitengebied van Didam

In het buitengebied van Didam is vrijdagavond een werkbus volledig afgebrand. Hoe de brand is ontsta...

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De p...

Voertuig te water in Noordijk, veel hulpdiensten ‘onnodig’ ter plaatse

Op een zandweg bij het Berkellandse dorp Noordijk is vrijdagmiddag een voertuig te water geraakt. In...

Doetinchemse binnenstad zoekt verbinder voor de lange termijn

Sinds september vorig jaar is Binnenstadbedrijf Doetinchem opnieuw op zoek naar een nieuwe centrumma...

Scooterrijder gewond na aanrijding met brommerrijder in Gaanderen

Bij een aanrijding tussen een scooterrijder en een brommerrijder in Gaanderen is woensdagavond een p...