gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mooi Wark neemt album op in Doetinchem

9320cdd074d9967aa347e6a42689acc7.jpg
Redactie REGIO8 |

"We hebben de vorige albums met andere producers gewerkt", zegt William Bassong, basgitarist en zanger van de dialectband, "Maar we zijn nu weer naar het oude nest gegaan in Doetinchem, bij Dick Kemper." De opnames verliepen volgens de bandleden voorspoedig en het resultaat mag er, getuige de eerste reacties, ook wezen: "Het eerste wat we te horen kregen, is dat we de oude sound terug hebben. Gewoon lekker knap’n."

Het laatste album van de Drentse rockers, Allent veur joe, stamt alweer uit 2014. "Tegenwoordig gaat het allemaal al zo snel, maar een album moet je niet zo in een weekje bedenken", vindt Bassong. "Daar moet je de tijd voor nemen. Daarom brengen wij een keer in de twee jaar een album uit." Mooi Wark voelt zich thuis in de Doetinchemse studio, maar ook in de regio: De Achterhoek is natuurlijk de geboortegrond van Normaal", vertelt Bassong. "Ons voorbeeld. Het staat hier ook bekend om de feesten, dus we mogen hier altijd graag komen."

Foto: REGIO8

Lees ook

9ac47c2d04bdcf808c5e335ffc64adb0.jpg

Een jaar na Koningsdag: wat heeft het bezoek van de Oranjes Doetinchem gebracht?

Toen de Koninklijke familie neerstreek in de Achterhoek voor de nationale viering van Koningsdag 2025, stond Doetinchem volop in de nationale én internationale schijnwerpers. De stad kleurde oranje door tienduizenden bezoekers, terwijl miljoenen mensen via televisie en online meekeken. Een jaar later rijst de vraag: wat heeft dat grote feest de stad daadwerkelijk opgeleverd?

Rondé

Zwarte Cross line-up uitgebreid: internationale acts en opvallende namen

De organisatie van de Zwarte Cross heeft donderdag een lijst met nieuwe namen bekendgemaakt. Onder andere RONDÉ, de Duitse zanger Heino en het Britse Razorlight vullen het programma aan.

Gitaar.jpg

DRU poppodium en Luxor Live geven Achterhoekse band flinke duw richting doorbraak

Het Ulftse DRU poppodium en Luxor Live uit Arnhem zijn opzoek naar een Achterhoekse band of muziekgroep om een gigantische springplank te geven. Eén gelukkige act wordt een jaar lang intensief begeleid en krijgt zo de kans om ook buiten de regio door te breken. Het project draagt de naam The Launch Achterhoek, een verwijzing naar The Launch dat in Arnhem al goed loopt als project.

gracam Training30.jpg

Dijkhuizen wil oogsten in eigen huis: ‘Belangrijkste wedstrijd van het seizoen'

In het laatste competitieduel in eigen huis kan De Graafschap vrijdagavond definitief de vierde plaats in de eerste divisie veiligstellen. Wordt er gewonnen van het al gepromoveerde SC Cambuur van Henk de Jong, dan slaan de Superboeren de eerste ronde van de play-offs over.

Schermafbeelding 2026-04-16 130208.png

Chauffeur voelt zich onwel en botst met vrachtwagen tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de N818 in Westendorp is een vrachtwagen hard tegen een boom gebotst. De chauffeur wilde zijn voertuig parkeren nadat hij zich niet lekker voelde, maar kwam vervolgens tegen de boom tot stilstand.

AZC Etten40.jpeg

Na de zomer pas duidelijkheid over locatie azd Oude IJsselstreek

De gemeente Oude IJsselstreek verwacht opnieuw later duidelijkheid te geven over de mogelijke locatie voor het asielzoekersdorp (azd). Waar eerder nog werd uitgegaan van een voorstel vóór de zomer van 2026, is dat moment nu verschoven naar ‘op zijn vroegst na de zomer’, zo schrijft de gemeente in een stand van zaken.