Ulft, Nederland
Terug

Montferland introduceert Ambtenarenplaatjes

e264e0ea667c181eecbf083e250e31fb.jpg

Montferland introduceert in navolging van het succes van verschillende spaaracties bij supermarkten hun eigen stickervariant. De zogeheten 'Ambtenarenplaatjes' worden vanaf maandag, 1 april, verstrekt.

Redactie REGIO8 |
"We merken dat onze inwoners veel waardering hebben voor onze individuele medewerkers maar zodra het om de gemeente gaat is het beeld al snel negatief", aldus de gemeente. Dat beeld wil de gemeente graag omdraaien. "Om er voor te zorgen dat de gemeente in een positiever licht komt te staan is een reclamebureau ingeschakeld. Dit bureau heeft de campagne 'Montferland zijn wij' ontwikkeld. De ambtenarenplaatjes en het bijbehorende spaaralbum zijn onderdeel van deze campagne." Volgens een woordvoerder van de gemeente gaat het om Buro-Meerwaarde uit Lichtenvoorde.

Vanaf begin april zullen de eerste plaatjes uitgedeeld worden op scholen en bij maatschappelijke en culturele instellingen. De spaarboeken, met een oplage van tweeduizend, zijn vanaf 1 april te verkrijgen op het gemeentehuis in Didam en in Gouden Handen. De kosten voor het project bedragen 68.000 euro. Op de opmerking dat het wel heel toevallig is dat de actie start op 1 april, bleef de woordvoerder op de oppervlakte: "Dat wist ik niet."

Foto: Gemeente Montferland

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.