gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meer leden door nieuwe padelbanen bij TVD

b934833b970ec626fa8663456c5ecb2f.jpg

Bij Tennisvereniging Didam (TVD) kunnen tennissers vanaf afgelopen weekend terecht op twee nieuwe padelbanen. Padel is één van de meest populaire sporten van dit moment en mag in tegenstelling tot andere sporten nog wel worden beoefend tijdens de coronacrisis.

Redactie REGIO8 |

“Het is fantastisch", zegt Maarten Rabeling, lid van de padelcommissie van TVD. "Als je dit eenmaal hebt gedaan, wil je niet meer terug naar tennis. Het is voor tachtig procent hetzelfde, maar dan in combinatie met een glasplaat. Hierdoor heeft het iets weg van squash. Het is een hele dynamische sport die sneller gaat dan het tennis dat je gewend bent.” Voor voorzitter Eric Jansen is de realisatie van de padelbanen een langgekoesterde wens. De vereniging was al langer bezig om de banen te verwezenlijken. Jansen is blij dat de banen er nu liggen en verwacht dat ze de vereniging verder helpen groeien. “We hebben sinds het coronavirus een enorme toestroom gehad van tennisleden. Ik hoop dat we begin januari vierhonderd leden hebben. Dat betekent honderd nieuwe leden. Dat is fantastisch voor onze club, waardoor we wat meer financiële ruimte krijgen”, aldus Jansen.

De officieuze opening werd dit weekend verricht door Pieter de Leijer van de KNLTB. De ledengroei bij de Didamse tennisvereniging is volgens De Leijer logisch te verklaren: “Binnen de anderhalve meter kun je uitstekend tennissen en padellen. Andere sporten hebben minder aanloop, dat maakt dat veel mensen dit oppikken.” Rabeling ziet dat padel direct in trek is bij de leden: “We hebben sinds de komst van de banen 65 mensen aan het padellen gekregen. De reacties zijn enthousiast.” Het commissielid is niet bang dat het een te groot succes wordt: “Laten we eerst zorgen dat we de banen vol krijgen, zodat iedereen lekker kan spelen.

Foto: REGIO8

Lees ook

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeluk op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.