gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

MediaMarkt vertrekt na tien jaar uit Doetinchem

cf9da9806cdfaf9b424178899caed558.jpg

Mediamarkt sluit na tien jaar het filiaal in Doetinchem. Vrijdag 28 februari is de winkel voor het laatst geopend.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“Het pand is helaas te groot voor het verzorgingsgebied van deze winkel in Doetinchem”, laat Marlies van Oudheusden van MediaMarkt weten. Het liefst was de elektronicagigant niet uit de Achterhoekse stad vertrokken, maar ze zagen voor zichzelf geen andere keus. “Wat ik verder kan melden is dat we enige tijd opties hebben verkend, maar de uitkomst is dat we helaas geen nieuwe, meer passende locatie in Doetinchem hebben gevonden”, aldus Van Oudheusden.

De woordvoerder betreurt de sluiting van de winkel in Doetinchem wel. “Het is heel jammer, maar we zien onze klanten van Doetinchem graag in de buurt weer terug en we zijn natuurlijk met ons personeel in gesprek om voor hen een goede en passende oplossing te vinden”, zegt ze. “Met 3 andere vestigingen redelijk in de buurt, in Apeldoorn, Arnhem en Duiven, kunnen we onze klanten nog steeds goed bedienen”

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.