Ulft, Netherlands

Marokkanen betrapt met kilo cocaïne bij grensplaats Emmerik

De Duitse politie heeft vorige week donderdag bij de grensovergang in Emmerik twee mannen betrapt met meer dan een kilo cocaïne. Ze hadden de drugs in een 'professionele schuilplaats' in hun auto verstopt.
Redactie REGIO8 | 15 augustus 2023 09:07 | Aangepast op 15 augustus 2023 09:07
De twee mannen, Marokkanen van 41 en 28 jaar oud, liepen tegen de lamp bij een grenscontrole. Ze werden aan de kant gezet op rustplaats Knauheide, waarna agenten de auto controleerden. Daarbij werd de verstopplek gevonden waar in totaal 1,2 kilo cocaïne in een pakket zat verstopt. De twee mannen zijn daarop ter plekke gearresteerd.

Na hun arrestatie zijn de Marokkanen overgebracht naar het politiebureau in Kleef, ze zitten voorlopig vast. De straatwaarde van de gevonden harddrugs bedraagt volgens de Duitse autoriteiten ongeveer 87.000 euro.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 3 jul 2025 01:08

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 3 jul 2025 10:20

Lees ook

Weersextremen en water stoppen niet bij de grens, onze waarschuwingen wel

November 2024. De regen viel periodeslang aanhoudend neer. In het grensgebied tussen Duitsland en Ne...

VNG Jaarcongres in 2026 naar de Achterhoek: Oost Gelre en Winterswijk gastgemeenten

In 2026 strijkt het jaarlijkse congres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) neer in de ...

Kan stukje Duitse rondweg op Winterswijks grondgebied, Nederland van het stikstofslot halen?

Een klein stukje rondweg bij de Duitse grensplaats Oeding werpt een verrassend licht op een veel gro...

Klap voor BZ-minister Dobrindt: Duitse rechter kraakt grensbeleid asielzoekers

Het nieuwe strenge grensbeleid van de Duitse minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt (CSU...

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

Strijd om burgemeestersschap in Bocholt: machtswissel of machtsbehoud?

Op 14 september 2025 kiest de Duitse stad Bocholt een nieuwe burgemeester, en de verkiezingen belove...