Ulft, Nederland
Terug

Man wil brand blussen in Winterswijk, maar wordt aangereden

6a9eddd69cbc27cfed4f1cbc8eab0d96.jpg

Een man is vrijdagavond in Winterswijk aangereden toen hij met een brandblusser in zijn handen naar een brandende auto rende. Hij raakte gewond bij het incident en is overgebracht naar het ziekenhuis, terwijl de auto verloren is gegaan.

Redactie REGIO8 |
De brand in de auto ontstond rond 19.45 uur, toen de bestuurder over de Dingstraat in de richting van de Zonnebrink reed. Hij zette daarop zijn voertuig langs de kant van de weg neer. Een man die in een nabijgelegen pizzeria stond, zag het gebeuren en wilde helpen. Toen hij bewapend met een brandblusser richting het vuur rende werd hij echter aangereden op het zebrapad.

De aangereden man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder die hem aanreed, mocht zijn weg vervolgen. De brandende auto was niet meer te redden en is uiteindelijk afgesleept. De politie zette de straat geruime tijd af voor onderzoek, terwijl de brandweer het vuur kon blussen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.