Ulft, Nederland
Terug

Man uit Gouda neergeschoten in Doetinchem

43264eaf6eb50d689a33461abab05296.jpg

Een 22-jarige man uit Gouda is zondagavond neergeschoten nabij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht in de zaak.

Redactie REGIO8 |
Het schietincident vond zondagavond plaats op de Leerinkstraat en de Kruisbergseweg, nabij het Rietveld Lyceum, in de buurt van het Slingeland Ziekenhuis. “Er is voor ons nog veel onduidelijk, dus over de toedracht kunnen we niks zeggen”, zo laat de politie maandag weten. Wel is duidelijk dat het slachtoffer een 22-jarige man uit Gouda betreft. Hij is niet levensgevaarlijk gewond geraakt en is aanspreekbaar. Volgens de politie zijn er voor zover bekend verder geen gewonden gevallen bij het incident.

Een personenauto werd zondagavond na het incident met de nodige kogelgaten afgetakeld bij het ziekenhuis. Een woordvoerder van het Slingeland liet zondagavond al weten dat patiënten en bezoekers geen moment in gevaar zijn geweest.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.