Ulft, Nederland
Terug

Man dreigt gaskraan open te zetten, hele flat in Doetinchem ontruimd

8c65b4646c8b947026c5b1e3d2a57a13.jpg

Hulpdiensten zijn woensdagavond uitgerukt naar een appartement in een flatgebouw in Doetinchem omdat een verwarde man daar mogelijk het gas had open gezet. Het hele gebouw is uit voorzorg ontruimd.

Redactie REGIO8 |
Politie en brandweer kwamen rond 20.00 uur met meerdere eenheden naar het flatgebouw aan de Wildenborch in de wijk De Huet. De politie had al snel contact met de man, die dreigde om een gaskraan open te zetten. Waarom hij dit wilde, is niet bekend. De omgeving rondom het gebouw werd ruim afgezet omdat de hulpdiensten geen risico wilde lopen.

Toen het gebouw ontruimd was, is de politie de woning van de man binnengegaan en hebben ze hem overmeesterd. Na onderzoek bleek dat de gaskraan dicht was. De overige bewoners van de flat konden na enige tijd weer terug naar huis. De man is overgedragen aan zorgspecialisten.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.