gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lucassen speelt komend seizoen voor NAC

490e240a1f01db62ef3511cad5893241

Boyd Lucassen van Go Ahead Eagles speelt komend seizoen voor NAC Breda. De 23-jarige vleugelverdediger uit Kilder stond ook in de belangstelling van De Graafschap, maar tekent nu een contract voor drie jaar in Breda.

Jasper Hazelaar |
“De keuze was vrij simpel”, laat de Kilderse verdediger weten. “NAC is een ontzettend mooie club met een trouwe aanhang, iets dat goed bij mij past. Ik ben een speler die hard werkt, veel duels speelt en af en toe gemeen kan zijn.” Lucassen doorliep de jeugdopleiding bij Vitesse, voordat hij in de zomer van 2019 de overstap maakte naar Go Ahead Eagles. Met de Deventer ploeg promoveerde hij vorig seizoen naar de eredivisie. Bij Go Ahead beschikte Lucassen over een aflopend contract.

In Breda wordt met tevredenheid gereageerd op de komst van de Kildernaar. "Boyd is een karaktervolle speler die goed is in de verdedigende duels”, laat Eric Hellemons namens NAC weten. “Een speler die er alles aan doet om doelpunten te voorkomen. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij toch al wat ervaring in zowel de Eredivisie als Keuken Kampioen Divisie.”

Foto: REGIO8

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.