gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Line-up Startschotgala bekend gemaakt

651a072f7bfdfd59971b5f6283baec8a.jpg

De Feestfabriek heeft maandag nieuwe namen bekendgemaakt voor het Startschotgala in Lichtenvoorde. Onder meer Anouk, Bökkers, Guus Meeuwis en Kraantje Pappie zijn toegevoegd aan de line-up van het nieuwe festival in het eerste weekend van april.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
"Het begint snoeihard op de 'verrekte vijne vrijdag' met een stel artiesten waar je 'HEUY HEUY HEUY' tegen zegt", zo kondigt de Feestfabriek het programma van het Startschotgala aan. "We zeggen Ruud, Noukie en Kraan in de Megatent! En dan bedoelen we FeestDJ, Anouk en Pappie!" De eerste editie van het Startschotgala stond al ingepland onder de naam ‘Mega Immuun Party’, maar is door de organisatie omgedoopt omdat de naam achterhaald is door het voortduren van de coronapandemie. Zaterdag komen onder andere Rowwèn Heze en Bökkers naar Lichtenvoorde en op zondag staan Guus Meeuwis en Boh Foi Toch op het podium.

De kaartverkoop start dinsdagochtend in de voorverkoop voor 'Kratventskalenderkopers' en op vrijdagochtend 11 februari om 11.00 uur ’s ochtends start de vrije verkoop. “Vanaf dat moment tellen wij af tot de eerstvolgende persconferentie”, gaf Ronnie Degen, mede-eigenaar van de Feestfabriek eerder aan. “Hopelijk krijgen wij dan definitief groen licht van het kabinet. En mocht dat niet zo zijn, dan krijgen alle kaartkopers hun geld gewoon terug."

Foto: De Feestfabriek

Lees ook

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.

OpeningN348 Provincie/Gemeente.jpeg

Werkzaamheden N348 tussen Eefde en Gorssel klaar: maximumsnelheid verlaagd

De provincie Gelderland heeft vorige week samen met onder andere de gemeente Lochem de N348 tussen Eefde en Gorssel geopend. De weg zat de afgelopen zeven weken dicht door werkzaamheden.

NieuweMolen0.jpg

Nieuwe Molen in Sinderen honderd jaar: voorzitter (97) trots

Maalderij De Nieuwe Molen viert haar 100-jarig jubileum. Het industrieel historisch erfgoed in Sinderen wordt beheerd door een stichting, die onderhoud verzorgt en af en toe nog brood bakt. Voorzitter Dolf Kersjes (97) kijkt met trots naar de geschiedenis aan de Keurhorsterweg, waar hij opgroeide.

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.