gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Leerling van Rietveld besmet met corona

bd9c73e996999bfc20d585882452b717.jpg

Een mavo-leerling van het Rietveld Lyceum in Doetinchem is positief getest op het coronavirus. Zeven andere leerlingen die langer dan een kwartier binnen 1,5 meter met deze scholier in aanraking zijn geweest gaan thuis in quarantaine.

Redactie REGIO8 |
“Deze maatregel hebben we getroffen in overleg met de GGD”, zegt rector Paddy Harbers van het Rietveld Lyceum. Volgens hem is er uitgebreid contact geweest en wordt nu maatwerk geboden, zodat er geen hele klassen naar huis hoeven worden gestuurd. “De namen van leerlingen, die dit betreft, en bij ons bekend zijn, hebben wij doorgegeven aan de GGD”, legt Harbers uit. De mavo-4 leerling is al sinds maandag niet meer op school geweest en maakt het naar omstandigheden goed.

Het Rietveld Lyceum blijft in contact staan met de GGD, mocht er iets veranderen aan de situatie op de school. “Voor leerlingen blijft gelden dat het van belang is dat ze thuisblijven bij klachten", verklaart Harbers. "En dat ze op school de anderhalve meter afstand ten opzichte van onze medewerkers respecteren”, aldus Harbers.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.