Ulft, Nederland
Terug

Leden SDOUC en Ulftse Boys mogen stemmen: wel of geen groen licht voor fusie

adbb4c3730b4d7be05eac93fef21609d.jpg

De leden van SDOUC en Ulftse Boys worden zaterdag 11 en zondag 12 mei geraadpleegd over een eventuele fusie tussen beide voetbalverenigingen uit Ulft. De opzet is dat er een nieuwe accommodatie wordt gerealiseerd op de IJsselweide, het huidige onderkomen van SDOUC.

Domien Esselink |  | Aangepast op
De peiling onder de leden van beide verenigingen is nog niet meer dan een advies, nadrukkelijk géén instemming met de beoogde fusie. De uitkomst van de raadpleging moet wel de aanzet vormen tot al dan niet een definitieve keuze voor een fusie. Die keuze komt in een later stadium tijdens de ledenvergaderingen aan de orde en in februari, maart volgend jaar moet er daadwerkelijk gestemd worden over een fusie.

Nieuw hoofdgebouw
Op het nieuwe, beoogde complex komt een nieuw hoofdgebouw met twee bouwlagen; beneden de kleedkamers, massageruimte, bergruimte en technische ruimtes, boven de kantine met bestuurskamer, vergaderruimtes, tribune en dakterras.

Er komen vier voetbalvelden voor de fusieclub, waarvan twee met kunstgras. Het derde veld van buurman vv Gendringen wordt een zogenaamd wisselveld voor de nieuwe fusieclub en Gendringen, oftewel: daar kunnen beide voetbalclubs gebruik van maken. De toegang tot het sportpark aan de Anton Tijdinklaan komt te vervallen en wordt verplaatst naar de Waalstraat. De Waalstraat wordt verkeersluw gemaakt, met voorrang voor voetgangers en fietsers.

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.