Ulft, Netherlands

Kop-staartbotsing zorgt voor chaos tussen Doetinchem en Gaanderen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een kop-staartbotsing op de weg tussen Doetinchem en Gaanderen heeft donderdagmiddag tijdens de spits voor de nodige verkeerschaos gezorgd. Bij het ongeval waren vier auto's betrokken.
Redactie REGIO8 | 4 juli 2025 09:30 | Aangepast op 4 juli 2025 09:30
Het ongeval vond rond 17.00 uur plaats op de Gaanderenseweg. Deze weg is de afgelopen weken erg druk vanwege de afzetting van de N317 tussen Doetinchem en Ulft. De botsing met meerdere voertuigen zorgde dan ook voor flink oponthoud. Op de meeste wegen in en rondom Doetinchem ondervonden bestuurders hinder van de opstopping op de Gaanderenseweg.

Bij het ongeval met vier voertuigen raakte één persoon gewond. Het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel heeft het slachtoffer meegenomen naar het ziekenhuis voor verdere behandeling.

Lees ook

Inbraak bij sportzaak in Borculo: acht fietsen gestolen

Bij een sportzaak in Borculo hebben inbrekers in de nacht van donderdag op vrijdag acht fietsen gest...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Politie vermoedt dat drugslab brand veroorzaakte in schuur Velswijk

De politie heeft een vermoeden dat de schuur die donderdagmiddag verloren is gegaan bij een brand in...

Overleden fietser bij Hummelo is 82-jarige man uit Bronckhorst

De fietser die dinsdagmiddag is overleden bij een ongeval bij Hummelo, is een 82-jarige man uit Bron...

Gaanderen kijkt vooruit met nieuw dorpsplan voor komende vijf jaar

De Dorpsraad Gaanderen heeft haar nieuwe Dorpsplan ‘Umkieken naor mekaar…’ gepresenteerd. Het docume...