gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Keupers Kerstboom en kerstboodschap op REGIO8 tijdens de feestdagen

6a9fe1faff9e0541bf191347beef81ba.jpg

Tijdens de kerstdagen heeft televisiezender REGIO8 een speciale programmering. Op kerstavond brengt priester Paulus Tilma een kerstboodschap voor alle Achterhoekers vanuit de kerk in Doetinchem. Op Eerste en Tweede Kerstdag is het tijd voor Achterhoekse kerstverhalen en kerstliedjes van zanger Hans Keuper in ‘Keupers Kerstboom’.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
Elk jaar neemt streekomroep REGIO8 in een andere kerk een kerstboodschap op. Dit jaar brengt priester Tilma vanuit de Paskerk in Doetinchem het eeuwenoude kerstverhaal en combineert dit met een boodschap voor alle Achterhoekers. De kerstboodschap is op kerstavond te zien op TV-zender REGIO8 en via de socials. Op radiozender REGIO8 is dinsdagavond de kerstshow van Okidoki Radio te horen. De talenten van het programma hebben onder andere zanger Ghijs de Bruin te gast en ze laten hun kerstwens horen.

Op Eerste en Tweede Kerstdag brengt niemand minder dan dialectmuzieklegende Hans Keuper de kerstsfeer via het scherm. Vanuit het zondagsschooltje 't Goor in Doetinchem vertelt de Boh Foi Toch-frontman prachtige anekdotes en zingt Achterhoekse kerstliederen. Ook is er op het tv-kanaal van de streekomroep een compilatie te zien van alle kerstitems van de afgelopen weken in de REGIO8 Actueel Kerstspecial.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-10 at 20.02.19.jpeg

Oppermachtig Orion Stars grijpt derde landstitel op rij in Doetinchem

Orion Stars heeft zondagmiddag in een uitverkochte Saza Topsporthal de vijfde landstitel uit de clubgeschiedenis veroverd. Tegen het Groningse Lycurgus waren de Doetinchemmers oppermachtig: met een overtuigende 3-0 zege stelde Orion bovendien de derde landstitel op rij veilig.

WhatsApp Image 2026-05-09 at 22.33.41.jpeg

Achterhoekse remontada blijft uit: De Graafschap weer snel uit play-offs

De Graafschap is er niet in geslaagd om de verloren wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Almere City (3-1) in eigen huis om te keren. Op een uitverkochte De Vijverberg werd het 2-2, met uitschakeling en dus een achtste seizoen in de Keuken Kampioen Divisie als gevolg.

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.