gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kerstshow Okidoki Radio één groot feest, van koekjes tot kerstman

8ebf8094d64d8f44e890ef0b84bdec82

Het is een jaarlijks hoogtepunt voor de radiomakers van Okidoki Radio, de grote kerstshow. Dit jaar is de uitzending te horen tijdens kerstavond op radiozender REGIO8. Bij de opname vanuit de studio aan de Melkweg in Doetinchem waren meerdere artiesten en tientallen bezoekers aanwezig, die genoten van de muziek, interviews en de kerstversnaperingen.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |  | Aangepast op
“Alle deelnemers en talenten van Okidoki Radio zijn helemaal gek van kerst. We zijn al weken bezig om allerlei dingen te regelen,” zegt dj Balthazar van Puffelen. “Er komen drie zangers, er is een band, een koor en een kerstman.” Niets mag ontbreken, er is zelfs een koekjesbuffet. Maar moeten de talenten van Okidoki zich wat netter gedragen dan normaal? “Ja, we moeten wel een beetje netjes doen met kerst,” zegt Dick, één van de deelnemers van Okidoki.

Caroline Buse van de Doetinchemse Uitdaging werd door dj Van Puffelen voor het karretje gespannen. Haar opdracht: zorg voor een koekjesbuffet. En die uitdaging ging ze maar al te graag aan. “Ik had een paar dingen op het lijstje: chocolate chip cookies, slagroomtaart en kerstkoekjes natuurlijk,” zegt Buse. De Doetinchemse kreeg bijval uit allerlei hoeken. Onder andere het Graafschap College, drie Oekraïense dames en veel anderen hebben koekjes gedoneerd voor het evenement.

‘Het is fantastisch’
Dat iedereen graag wil helpen bij het programma, merkt ook zanger Ghijs de Bruin. Hij werkt al jarenlang mee aan de uitzendingen van Okidoki, en voor kerst regelde hij een paar collega's die samen met hem kwamen optreden. “Wat is dit een leuk publiek! Ze zijn open, ze komen meezingen. Niets is geregisseerd. Het is fantastisch,” zegt De Bruin.

Kerstboodschap
De kerstboodschap van alle deelnemers van Okidoki was ook duidelijk: “Dat er maar gauw vrede komt en dat mensen lief doen tegen elkaar,” zegt Dick. Van Puffelen vult hem aan: “We moeten wat meer naar elkaar omkijken, er is al zoveel narigheid.”

Lees ook

Stadstheater Bocholt

Stoelen van het Bocholt-theater zijn nog steeds zoek

De circa 650 gestoffeerde stoelen uit het stadstheater van Bocholt zijn nog steeds zoek. Het openbaar ministerie van Hildesheim, dat de zaak onderzoekt, heeft weinig hoop dat de stoelen ooit nog teruggevonden zullen worden. Volgens de Hildesheimer Allgemeine Zeitung is er een spoor gevonden in Sarstedt in Nedersaksen. Dit was blijkbaar de laatst bekende verblijfplaats van de beschuldigde zakenman.

Doetinchem112

Fietsster gewond na aanrijding met bus in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een lijnbus in het centrum van Doetinchem. De vrouw is ter controle overgebracht naar het ziekenhuis.

BertSchieven0

Oorlogshistoricus Schieven over Zelhemse vliegtuigbom: ‘Heeft me echt verbaasd’

De Britse 500-ponder die bij het archeologische onderzoek bij het Witte Paard in Zelhem uit de grond kwam is donderdag tot ontploffing gebracht. Amateur-oorlogshistoricus Bert Schieven hield alles sinds de vondst van de vliegtuigbom nauwlettend in de gaten. Hij kan de bom exact dateren.

Zc3Minuten

Dit was de Zwarte Cross 2026 in drie minuten

Een week na de start van de Zwarte Cross blikken we nog één keer terug op de editie van 2026! Geniet in 3 minuten van de hoogtepunten van dit jaar!

Gerrit 50

Weerboer Gerrit voorspelt een zonnig weekend met een paar kleine buitjes

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij een startlocatie van fietstocht ‘De Boer Op’ in het Aaltense buurtschap IJzerlo voorspelt de weerboer een warme zaterdag en een koele zondag.

OmroepGLDZwembad

Lochem bouwt twee nieuwe buitenzwembaden

Nog één zomer kunnen inwoners hun vertrouwde baantjes trekken in de buitenbaden van Gorssel en Almen. Daarna maken ze plaats voor bouwvakkers en grote kranen. Beide zwembaden worden volledig vernieuwd. Deze week konden inwoners tijdens verschillende bijeenkomsten horen hoe die werkzaamheden eruit gaan zien.