gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kersthuis van Dennis in Hengelo ontstoken

18b0d970ff79fe14fd751d249a84425a.jpg
Redactie REGIO8 |

"Samen met mijn vader deed ik de buitenverlichting en mijn broer deed dan binnen een kerstdorpje", aldus Dennis. "Nu heb ik het kerstdorp buiten gedaan, ter ere van mijn broer en de verlichting is ter ere van mijn vader. Die ben ik allebei binnen een half jaar verloren. We hebben dit jaar gezegd: 'We denken wel aan hen, maar gaan dit jaar ook voor het goede doel geld ophalen'. Dat is het ouderenfonds geworden." De vriendin van Dennis vind het kersthuis wel leuk om te zien, maar is niet zo enthousiast als de eigenaar zelf. "Het is echt zijn ding en niet mijn ding, maar ik vind het wel leuk dat hij het doet", aldus Monique.

Volgens Dennis heeft hij meer dan tachtigduizend lichtjes gebruikt voor zijn kersthuis. "Ik ben eens aan het tellen gegaan en volgens mij zit ik op honderd lichtjes na op die 83.000 lampjes." Mensen denken volgens hem dat de verlichting gigantisch veel geld kost, maar dat valt volgens de zelfbenoemde kerstman best mee: "Vorig jaar betaalde ik zeven euro in de maand meer." Van Hagen heeft wel een idee wat zijn vader en broer nu zouden denken: "Die denken: 'Kijk hem gaan, die idioot. Die is helemaal niet wijs'. Maar dat maakt het juist leuk."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.

KUSTERPRIJS.jpg

Brandstofprijzen aan beide kanten van de grens vrijwel identiek: ‘Ik ga voor de shag’

De Nederlandse én Duitse brandstofprijzen stijgen in rap tempo. Het bekende prijsverschil tussen beide landen lijkt op sommige plekken als sneeuw voor de zon verdwenen. Het verschil tussen twee tankstations van dezelfde uitbater in ’s-Heerenberg en Emmerik is slechts drie cent.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 15.16.37.jpeg

Scooterrijder breekt enkel door botsing in Doetinchem

Bij een aanrijding op de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem is woensdag 4 maart een scooterrijder gewond geraakt. Het slachtoffer liep bij de botsing een gebroken enkel op.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Wie doen mee aan de verkiezingen in Doetinchem? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Doetinchem kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal doen elf partijen mee. Naast landelijke partijen zoals VVD en GroenLinks/PvdA zijn ook lokale partijen, waaronder PvLM en GBD, van de partij. In de verkiezingsprogramma’s zijn de thema’s woningbouw en veiligheid veel terug te lezen. Lees hier een overzicht van de deelnemende partijen.