Ulft, Netherlands

Jongeren veroorzaken duizenden euro's schade door vuurwerk bij autobedrijf Doetinchem

Foto: REGO8
Het was flink schrikken voor André Teerink en zijn familie in Doetinchem. De eigenaar van de autogarage werd zondagavond opgeschrokken door harde explosies in de buurt van zijn zaak. Toen ze gingen kijken wat er was gebeurd, zagen ze één van hun auto's er flink beschadigd bij staan. De actie roept de nodige emotie op bij de familie.
Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 9 oktober 2024 17:14 | Aangepast op 9 oktober 2024 17:14
“Bij ons ontstond een stukje boosheid en woede. Ik weet niet zo goed wat ik ervan moet vinden”, beschrijft Teerink. “Het is ongelukkig genoeg dat de jeugd van tegenwoordig zo in elkaar zit.” De jongens reden op een fatbike langs de zaak in de richting van Doetinchem. Daar staken ze zwaar vuurwerk af op de motorkap van de auto. “We konden ook zien dat het jonge jongens waren, wij denken dat ze maar 13 of 14 jaar zijn.”

Direct belde de familie de politie. Die kwamen kort daarna ter plaatsen om de schade op te nemen, maar de garagehouder laat het daar niet bij zitten. “We hebben op Facebook een bericht gezet dat we de beelden nog duidelijker kunnen maken”, legt Teerink uit. “We hebben gevraagd of ze zich willen melden bij de politie of bij ons. Het hoeft dan ook niet een heel probleem te worden, als ze zich maar melden.”

Lees meer over:

autobedrijf|Vuurwerk|Doetinchem|

Lees ook

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...