Ulft, Netherlands

John Teunissen nieuwe fractievoorzitter CDA Montferland

John Teunissen uit ’s-Heerenberg is de nieuwe fractievoorzitter van het CDA in Montferland. Hij neemt daarmee de taak van Karlijn Looman over.
Charlotte van de Kant | 20 oktober 2022 10:37 | Aangepast op 20 oktober 2022 10:37
"Ik ben vereerd dat ik fractievoorzitter ben geworden", vertelt Teunissen. "Zeker ook omdat ik er nog niet zo lang bij ben." Teunissen is raadslid sinds maart dit jaar en was niet eerder fractievoorzitter. Hij stond op nummer twee op de kandidatenlijst en kreeg veel stemmen tijdens de verkiezingen van inwoners uit de gemeente. 'Hij heeft zich binnen een zeer korte tijd weten te ontplooien tot een kundig raadslid', laat het CDA weten. Teunissen is door de fractie verkozen tot fractievoorzitter. "Ik voel de verantwoordelijkheid om de belangen van onze fractie en partij op een goede wijze in de gemeenteraad te vertegenwoordigen en dat zal ik ook zeker doen", vertelt Teunissen.

Karlijn Looman nam 13 oktober afscheid als fractievoorzitter en raadslid. "Ik heb goed samengewerkt met Karlijn, dat heb ik als zeer prettig ervaren", vertelt Teunissen. "En de lijn die door haar samen met de fractie is uitgezet, die zetten we door." Theo Bolder zal tijdens de raadsvergadering van 10 november 2022 geïnstalleerd worden als raadslid. Bolder komt uit Azewijn en was eerder raadslid voor het CDA. Hij was de afgelopen maanden actief als fractievolger.

Foto: John Teunissen 


Lees meer over:

CDA|Montferland|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Vervolg Vrijheid in Beweging: kinderen ontwerpen posters voor internationale wedstrijd

Vrijheid laat zich moeilijk vangen in woorden, maar misschien wel in een bloem, een ballon of een ha...

Burgermeesterverkiezingen: in Emmerich twee vrouwen CDU EN SPD de grootste kans

In Emmerich draait het deze keer vooral om twee vrouwen: Claudia Lindlahr van de CDU en Meike Schnak...

Stokkum krijgt uitgebreide 30 km-zone: ‘Belangrijke eerste stap’

Het verkeer in Stokkum gaat een stuk trager worden. De gemeente Montferland breidt de 30 km-zone fli...

Strijdbijl begraven: centrum Didam krijgt hoognodige opknapbeurt

Eindelijk duidelijkheid wat er met het centrum van Didam en drie supermarkten gaat gebeuren. De geme...

Wethouder Derksen over sluipverkeer Beek: ‘We moeten zoeken naar een middenweg'

Het sluipverkeer door grensdorp Beek is al weken onderwerp van gesprek. Bewoners van één van de twee...

Helder-fractie loopt leeg, Mos blijft alleen achter in raad Montferland

Na een grote overwinning tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, hangt de vlag er bij de loka...