gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Insluiper steelt spullen bij Antonia Terborg

92cd49b01d2e6ccb5b8a383a74975ca7

Een insluiper heeft zichzelf maandag toegang verschaft tot zorgcentrum Antonia in Terborg. Daarbij zijn volgens zorgorganisatie Azora spullen van medewerkers gestolen.

Redactie REGIO8 |
“Waar het mij om gaat, is dat deze persoon zich oneigenlijk heeft opgehouden op een plek waar kwetsbare cliënten verblijven”, zegt locatiemanager Wilma Ratering van Azora. De diefstal vindt ze vervelend, maar met name het veiligheidsgevoel van bewoners is voor haar van belang. “Zover wij het nu in kunnen schatten, hebben bewoners het niet meegekregen”, geeft de manager aan. “De medewerkers wel. Daar hebben we aandacht voor, het geeft natuurlijk een unheimisch gevoel.”

Ratering hoopt in samenwerking met de politie en met behulp van camerabeelden de insluiper te achterhalen. “Daarnaast analyseren we of we dingen anders hadden kunnen doen qua beveiliging”, zegt de locatiemanager. De politie geeft aan de zaak in onderzoek te hebben: “Daarnaast vragen we ook camerabeelden op en lezen we die beelden uit om eventueel nog meer informatie te krijgen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

03 Gemeentehuis Montferland0

Bouw twintig betaalbare woningen in Didam-Oost stap dichterbij

Didam-Oost krijgt er binnen twee jaar twintig betaalbare woningen bij. De gemeente Montferland en projectontwikkelaar Zaat Vastgoed hebben daarvoor nu afspraken ondertekend, waardoor de bouw van in totaal twaalf koopwoningen en acht huurwoningen kan beginnen.

Noodsteunpunt10

Achterhoek experimenteert met noodsteunpunt: wat als stroom, netwerk en water uitvallen?

In Dinxperlo en Lochem draaide het woensdagmiddag en -avond 14 oktober om hulp bij nood. Waar kunnen mensen terecht als de stroom uitvalt, digitale netwerken platliggen en er geen water meer uit de kraan komt? Dan kunnen mensen terecht bij een snel ingericht noodsteunpunt zoals bij MFA De Kiem in Dinxperlo. De plek was uitverkoren omdat deze dicht bij de landsgrens ligt. In Lochem stond een informatiebus van landelijke ‘Denk Vooruit’-campagne.

3897544d-7f75-461a-98b2-8ab2143c6030

Geen gewonden bij kop-staartbotsing in Doetinchem

Bij een kop-staartbotsing in het centrum van Doetinchem zijn donderdagmiddag geen gewonden gevallen. Een van de betrokken voertuigen moest worden afgesleept.

wegwekzaamheden1

Werkzaamheden aan asfalt van verkeersader in Doetinchem

Van maandag 19 oktober tot en met vrijdag 23 oktober wordt er gewerkt aan de Europaweg in Doetinchem. Verkeer dat gebruik wil maken van deze belangrijke verkeersader door de stad, moet rekening houden met omleidingen en vertragingen.

04 Oude IJsselstreek

Bouwplannen Varsseveld grotendeels goedgekeurd

De Raad van State heeft de gemeente Oude IJsselstreek in een tussenuitspraak grotendeels in het gelijkgesteld in een zaak over de bouw van woningen in Varsseveld. Een aantal inwoners was naar de hoogste algemene bestuursrechter gestapt omdat ze bezwaren hadden bij de plannen.

DRULogo0

DRU-voorzitter De Vroome loopt met ‘te veel molenstenen’ op eieren

Hans de Vroome leek woensdagavond lange tijd op eieren te lopen, maar stuitte in zijn ogen op zóveel onbegrip bij enkele raadsleden van Oude IJsselstreek dat hij tóch verbaal van zich afbeet: “Nu val ik uit mijn rol, maar u krijgt met dit complex vréselijk veel, dat is met geen pen te beschrijven. Dat zie je nergens in Nederland.”