Ulft, Nederland
Terug

Hogenkamp verwacht zware tweede ronde

dd3477fcde18e6d18dc08cc94cd40542.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ze heeft een goed jaar gehad tot nu toe", aldus Hogenkamp, zelf de nummer 105 van de wereldranglijst, over haar Belgische tegenstander. "Zowel in de WTA-toernooien als in de Fed Cup", weet de Doetinchemse. "Ik moet goed spelen om te winnen, maar dat is logisch op Roland Garros." De tweede ronde op het Franse grandslamtoernooi staat voor de 25-jarige tennisster in schril contrast met de start van 2017. "Als je gedwongen aan de kant moet staan, is dat heel vervelend", vertelt Hogenkamp over de polsblessure die haar ook een uitstapje met het Nederlands team kostte.

Na twee overwinningen op ITF-toernooien en de goede resultaten in Parijs, lijkt Hogenkamp de top-100 van de wereldranglijst te betreden. "In de periode dat ik getraind heb, hebben we hele goede stappen gezet", zegt de Doetinchemse over haar sterke rentree in het tenniscircuit. "Ik laat dit nu een aantal weken achter elkaar zien. Dat is voor mij het belangrijkste."

Foto: Richel Hogenkamp

Lees ook

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.

36331671552f0cf4363c47666ff0430f1d4235d9.png

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag weer open na maanden van sluiting, onderzoek loopt nog

Coffeeshop Magic in Doetinchem mag maandag om 18.00 uur weer open, na een sluiting van twee maanden. Het pand werd eind 2025 gesloten na twee zware explosies, waarbij het tot twee keer toe flinke schade opliep. Hoewel het onderzoek nog loopt en er nog geen verdachte is aangehouden, mogen de deuren weer open.

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.