Ulft, Nederland
Terug

Hofstede ziet ontwikkeling bij De Graafschap

1c76ec5afd9c1d36917093be361c3e52.jpg

De Graafschap onderging deze zomer een metamorfose, zo werd er onder meer afscheid genomen van zes spelers, werd een nieuwe trainer aangesteld en kwamen er vijf nieuwe gezichten naar Doetinchem. Manager voetbalzaken Peter Hofstede ziet een positieve ontwikkeling in het team van trainer Reinier Robbemond.

Redactie REGIO8 |

"Reinier is een heel ander type dan Mike (Snoei, red.) was, laten we dat vooropstellen", legt Hofstede uit. "Reinier is een trainer met een hele duidelijke visie hoe hij wil spelen en wat hij verwacht van zijn spelers. Daar is hij elke dag mee bezig en het is mooi om te zien hoe dat proces voortgezet wordt. Dat moet wel blijken tijdens de eerste competitie wedstrijd, maar tot op heden denk ik dat hij daar een uitstekend plan voor heeft en ik moet zeggen dat de spelers het redelijk snel oppakken." Voor mogelijke versterkingen kijkt Hofstede met name naar één bepaalde linie: "Ik denk dat we het op het midden en voorop aardig voor elkaar hebben. Achterin zijn we nog wat kwetsbaar nog en zeker aan de linkerkant. Daar zijn we nog steeds aan het kijken."

Daarnaast blijft De Graafschap volgens Hofstede attent op buitenkansjes. De manager voetbalzaken geeft aan dat er nog budget is voor een versterking: "Voor een linksback in ieder geval en daarna gaan we verder kijken waar we staan." Robbemond kreeg bij zijn aanstelling ook de taak mee om meer jeugd in het elftal in te passen. Met name voorin en op het middenveld lijken een aantal talenten sterk voor de dag te komen. Toch werden er in deze linies versterkingen gehaald, volgens Hofstede is dat logisch: "We hebben veel goede talenten, maar die jongens zijn net zeventien geworden. Dan kun je niet van ze verwachten dat ze het elftal gaan dragen. Ik denk wel dat ze minuten gaan maken en zo zien wij ook de ontwikkeling van de jongens."

Kans op terugkeer Huntelaar wordt steeds kleiner
Supporters probeerden eerder een charmeoffensief te lanceren om Klaas Jan Huntelaar te bewegen terug te keren op De Vijverberg. De kans lijkt steeds kleiner te worden dat de spits uit Hummelo ook daadwerkelijk terugkeert: "Er is nog geen gesprek geweest met Klaas-Jan. Die uitnodiging hebben we zowel bij hem als bij zijn zaakwaarnemer neergelegd, maar we wachten nog altijd op een reactie."

Foto: REGIO8

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.