Ulft, Nederland
Terug

Hofskamp-Oost III in Varsseveld wordt VIP

e51c72330490f3e52d0c9653c246bd01.jpg

De uitbreiding van het industrieterrein het Hofskamp gaat het Varsseveld Industriepark, afgekort VIP heten. Dat werd bekend gemaakt in de gemengde commissievergadering van Oude IJsselstreek.

Redactie REGIO8 |
Tijdens de commissievergadering werden de politieke fracties in Oude IJsselstreek bijgepraat over de ontwikkelingen omtrent de nieuwe uitbreiding van het industrieterrein in Varsseveld. De gemeente wil dat het nieuwe gedeelte, voorheen Hofskamp-Oost III genoemd, wordt ingevuld door verschillende smart industrie-bedrijven. Het 25 hectare grote gedeelte moet innovatieve bedrijven aantrekken die duurzaamheid belangrijk vinden én die zich willen vestigen op een terrein waar veel plaats is voor water en groen.

Maandagavond toonde Lenneke Knoop, de projectleider vanuit de gemeente, de verkavelingsplannen aan de commissieleden, waarbij ze ook de nieuwe naam bekend maakte. De bedoeling is dat begin 2021 het bestemmingsplan wordt vastgesteld door de gemeenteraad voor de uitbreiding van het industrieterrein.

Foto: REGIO8

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.