“Met de komst van corona merkte ik dat uitdaging mis”, zegt Hofman over de reden om te stoppen bij het DRU Industriepark. Hoewel er in de toekomst opdrachten liggen in de verbinding vinden met de Oude IJssel en het centrum van Ulft, ziet ze nu niet voldoende uitdaging: “Die projecten zijn op de lange termijn, dus daar zit komende periode te weinig uitdaging. Ik merk al langere tijd dat het meer routineus begint te worden. Ik mis de prikkel om mijn tanden ergens flink in te zetten.”
Hofman heeft een nieuwe baan gevonden bij het Graafschap College, waar ze wordt aangesteld als sectordirecteur Dienstverlening. Ze gaat zich onder meer bezig houden met de fysieke locaties. “Het hele huisvestingsplan dat wordt tegen het licht gehouden”, aldus Hofman. “Want het hybride onderwijs betekent dat je iets met het vastgoed moet. Dat is een dossier waar ik mij mee bezig mag houden, maar de exacte details weet ik nog niet.”
'Weemoed'
Na dertien jaar valt het afscheid van het DRU Industriepark wel zwaar. Hofman maakte haar vertrek deze week kenbaar binnen de organisatie. “Het voelt ook wel een beetje als mijn kindje”, zegt de directeur, die niet weet wie haar opvolger wordt in Ulft. “Het is aan het bestuur om daar een ei over te gaan leggen.”
Foto: REGIO8