gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gruune Cross haalt ruim vijftigduizend op

3f6d67d2af9afce58ca2d140a828d947.jpg

Met de eerste editie van de Gruune Cross is ruim vijftigduizend euro opgehaald voor drie lokale doelen rondom het thema kanker. Een klein honderdtal deelnemers deed vrijdag mee met de fietstocht die begon en eindigde bij Huis Zelle.

Jasper Hazelaar |
“We zijn ontzettend blij dat de eerste editie van onze Gruune Cross zo goed verlopen is”, vertelt Johannes Arets, een van de organisatoren van de zestig kilometer lange fietstocht. “Dit bedrag kunnen de lokale doelen zo goed gebruiken om hun fantastische werk voort te zetten.” De route leidde deelnemers door een deel van de Achterhoek, de start en finish waren bij Huis Zelle in Hengelo. Daar was ook een klein festivalterrein opgebouwd.

Het eindbedrag van 53.320 euro werd na afloop van de route bekend gemaakt. Afgevaardigden van de goede doelen, Stichting Vrienden van Sravana, Inloophuis Oude IJssel en promovendus Daan Geijs, ontvingen daar de cheque.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal


Foto: Gruune Cross

Lees meer over:

Lees ook

IMG_0213.jpeg

CDA trekt zich terug uit gesprekken over raadsakkoord in Berkelland

Het CDA heeft de stekker getrokken uit de gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland. Fractievoorzitter Biense Klein Braskamp gaf dinsdagavond tijdens de raadsvergadering aan geen vertrouwen te voelen, dat er nog geen échte keuzes waren gemaakt en dat de gesprekken geen recht deden aan de verkiezingsuitslag.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 15.50.39.jpg

Fietser gewond bij aanrijding met automobilist in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een fietser en een automobilist op de Eduard Schilderinkstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. De fietser verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

VVD heeft met drie zetels troefkaarten in handen in Berkelland

ANALYSE / Het CDA in Berkelland is met gekromde tenen aangeschoven bij de nieuwe informateur Erik Haverkort om te praten over een raadsakkoord. De grootste partij heeft de teugels niet in handen. Heeft het CDA de slag gemist of was die niet te winnen?

Gijssel0.png

In plaats van opgeheven hoofd met staart tussen de benen weg

COMMENTAAR / Arjen van Gijssel is per direct gestopt als wethouder namens het CDA in Berkelland. De Ruurlose bestuurder zegt ‘ruimte te willen maken’; niet alleen voor een opvolger ‘om verder te bouwen’, maar ook voor zijn eigen welzijn en dat van zijn gezin.

DSC02388.jpg

Organisatie Dwars deur Zelhem wil meer na succesvolle tweede editie

Ruim 800 deelnemers fietsten vrijdagavond tijdens Dwars deur Zelhem door winkels, autogarages, fabriekshallen en koeienstallen. Zelhemmers kregen op een sportieve manier een uniek kijkje achter de schermen bij bedrijven, waar je normaal gesproken niet zomaar naar binnen loopt.

aanrijding.jpg

Personenauto zwaar beschadigd bij botsing met busje in ’s-Heerenberg

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een busje zijn maandagavond op de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Het busje kreeg geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.