Ulft, Netherlands

Gezochte man uit Tunesië opgepakt bij grensovergang in Emmerik

Een 38-jarige man uit Tunesië is zondagavond betrapt bij de grensovergang in Emmerik. Er stond nog een Duits arrestatiebevel open tegen hem.
Redactie REGIO8 | 31 juli 2023 16:14 | Aangepast op 31 juli 2023 16:14
De man passeerde de landsgrens rond 23.15 uur, toen hij vanuit Nederland over de snelweg A3 Duitsland inreed. De Duitse politie zette hem daarop aan de kant voor een controle. Bij het nagaan van zijn persoonsgegevens, bleek er een arrestatiebevel open te staan tegen de Tunesiër. Dit vanwege een drugsgerelateerde overtreding in Duitsland.

De Tunesiër is daarop aangehouden door de Duitse autoriteiten. Daarbij werd er ook nog een kleine hoeveelheid verdovende middelen bij hem gevonden. Ook hiervoor zal hij zich moeten verantwoorden.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...

Terborgenaar (20) en Dinxperloër (29) aangehouden bij woning door politie in kogelwerende vesten

Bij een uit de hand gelopen ruzie aan de Prinses Margrietstraat in Terborg is een 20-jarige man uit ...

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...