Ulft, Netherlands

Gezochte man uit Tunesië opgepakt bij grensovergang in Emmerik

Een 38-jarige man uit Tunesië is zondagavond betrapt bij de grensovergang in Emmerik. Er stond nog een Duits arrestatiebevel open tegen hem.
Redactie REGIO8 | 31 juli 2023 16:14 | Aangepast op 31 juli 2023 16:14
De man passeerde de landsgrens rond 23.15 uur, toen hij vanuit Nederland over de snelweg A3 Duitsland inreed. De Duitse politie zette hem daarop aan de kant voor een controle. Bij het nagaan van zijn persoonsgegevens, bleek er een arrestatiebevel open te staan tegen de Tunesiër. Dit vanwege een drugsgerelateerde overtreding in Duitsland.

De Tunesiër is daarop aangehouden door de Duitse autoriteiten. Daarbij werd er ook nog een kleine hoeveelheid verdovende middelen bij hem gevonden. Ook hiervoor zal hij zich moeten verantwoorden.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

18-jarige man uit Wehl aangehouden voor beroven van 17-jarige

Een 18-jarige man uit Wehl is dinsdagavond aangehouden na een melding over een beroving van een 17-j...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Parochiekerken in Duitsland eren paus Franciscus met klokkengelui

In Duitsland hangen vandaag, dinsdag uit eerbetoon aan de maandag overleden paus Franciscus de vlagg...

Twee auto’s flink beschadigd bij botsing in Zeddam

Twee auto’s zijn donderdagavond flink beschadigd na een botsing op de Drieheuvelenweg in Zeddam. Gee...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

Weer gedoe bij de Rijnbrug in Emmerik: afsluiting van oprit zorgt voor nieuwe files

Alsof het al niet jarenlang sappelen was voor automobilisten bij de Rijnbrug tussen Emmerik en Kleef...