gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gendringse bodyfitnesster wil naar Amerika

26b19865bbe0359f82e5000ae1e0d3fb
Redactie REGIO8 |

"Het is een hele belangrijke wedstrijd", aldus Sangers. "Dames van over de hele wereld die komen daar naar toe om een kans te maken op een 'Pro Card'." Bodyfitness is een van de onderdelen die tot het bodybuilden worden gerekend. "Het gaat om de schouders, een goeie rug en goeie benen. Die klasse die ligt me wel. Ik word ook wel eens een 'muscle midget' genoemd. Ik heb de juiste lengte en het juiste frame. Dat zijn genetische eigenschappen die je moet hebben om te slagen."

Mocht de Gendringse zich plaatsen voor de wedstrijden in Amerika, is Sangers de eerste Nederlandse die dat weet te presteren. Dat zou echter niet betekenen dat de Achterhoek een topsporter kwijt is. "Je weet nooit wat er op je pad komt, maar ik blijf gewoon in Nederland wonen", aldus Sangers. "Daarom is het voor mij ook belangrijk om wat sponsoren binnen te halen. Als je de wedstrijden in Amerika gaat doen, praat je over serieus geld." Om dat voor elkaar te krijgen heeft de atlete een crowdfunding-actie opgezet.

Foto: REGIO8

Lees ook

John Haverdil en Marco Bouman

DRU-voorzitter De Vroome loopt met ‘te veel molenstenen’ op eieren

Hans de Vroome leek woensdagavond lange tijd op eieren te lopen, maar stuitte in zijn ogen op zóveel onbegrip bij enkele raadsleden van Oude IJsselstreek dat hij tóch verbaal van zich afbeet: “Nu val ik uit mijn rol, maar u krijgt met dit complex vréselijk veel, dat is met geen pen te beschrijven. Dat zie je nergens in Nederland.”

6cd450c5-78c1-49fd-ad8c-6e01785b81f8

Grote brand in bedrijfspand op industrieterrein in Doetinchem

Bij een bedrijfspand aan de Gildenstraat in Doetinchem is woensdagmiddag een grote brand uitgebroken. Meerdere brandweereenheden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Flitser Gaanderen (1)

Flexflitser weer terug op oude plek in Gaanderen

De flexflitser is weer terug op zijn oude plek aan de Rijksweg in Gaanderen. Nadat de mobiele flitspaal de afgelopen maanden op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem heeft gestaan, is hij weer terug op de plek waar eerder duizenden snelheidsovertredingen werden geregistreerd.

Crossborderorkest Kleve

Nederlandse en Duitse grensinwoners vinden de juiste noot in crossborderorkest

Met 24 Nederlandse en Duitse muzikanten viert de Euregio Rijn-Waal dit jaar haar 55-jarig bestaan. In november op de kerstmarkt in Kleve laat het crossborderorkest horen wat samenwerken kan opleveren. Het Europese volkslied klinkt alvast als een klok tijdens de eerste repetities.

ESVIK_010

Bekende Achterhoekers zingen kerstlied tijdens benefietavond in Amphion

Voor twaalf bekende Achterhoekers staat 12 december rood omcirkeld in de agenda. Tijdens de benefietavond van 'Een Stem voor een Kind' zingen zij namelijk in het Amphion een kerstlied voor een vol theater. Van oud-generaal Mart de Kruif tot afzwaaiend burgemeester Mark Boumans en van kunstenaar Rosalie de Graaf tot oud-journalist en schrijver Ad van Liempt: voor één avond verruilen zij hun vertrouwde rol voor die van zanger. En dat is best spannend.

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.