gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen gewonden na aanrijding tussen vrachtwagen en auto

82f2c61021a2fbf9489b5fe48e698cd2.jpg

Een automobilist is maandagmiddag met de schrik vrijgekomen na een aanrijding met een vrachtwagen in het buitengebied van Neede. De weg is enige tijd afgesloten geweest.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 13.00 uur op de Borculoseweg, de N315, tussen Neede en Borculo. De bestuurder van een personenauto, komende vanaf de Haarloseweg, wil de Borculoseweg oversteken maar ziet daarbij een vrachtwagen vanaf links over het hoofd. De vrachtwagenchauffeur kan niet meer uitwijken een raakt de auto. De auto schiet naar rechts en komt tot stilstand tegen een boom aan de kant van de weg. De bestuurder, een oudere man, is nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar hoeft niet mee naar het ziekenhuis.

De weg is tijdelijk afgesloten vanwege het wegslepen van de auto. De vrachtwagen liep blikschade op bij het ongeval maar de chauffeur kon zijn weg wel vervolgen. Het geluk was dat de chauffeur in Neede moest zijn en dus al bijna ter plaatse was.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 16.04.55.jpeg

Flexflitser ingezet op drie wegen in Doetinchem tegen hardrijders

Weggebruikers in de gemeente Doetinchem moeten nog beter op hun snelheid letten. Op drie wegen is sinds kort een flexflitser actief, bedoeld om hard rijden terug te dringen en de verkeersveiligheid te verbeteren. De flexflitser wordt ingezet op de Liemersweg in Doetinchem, de Gaanderenseweg en de Rijksweg in Gaanderen.

Bodembrand Barlo Bocholt.jpg

Bosbrand vlak over de grens bij Bocholt onderstreept hoe droog de grond is

Vlak over de grens met Nederland heeft de brandweer vrijdagmiddag een natuurbrand geblust in een bosgebied bij Barlo, een buurtschap van de Duitse stad Bocholt. De brand ontstond aan de Kotts Stegge en besloeg volgens de brandweer een oppervlakte van ongeveer 400 vierkante meter.

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.